Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

HBO MAX już 8 Marca

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

HBO MAX już 8 Marca

Nadchodzi HBO MAX, więcej w linku hbo-max-w-polsce-oficjalnie-cena-data-premiery 😉 

hbo-max-w-polsce.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 475
  • 1619
  • 3

HBO MAX już 8 Marca

Kiedy serwis HBO Max zostanie uruchomiony 8 marca, równolegle aplikacja HBO GO zostanie wyłączona. Użytkownicy będą wówczas musieli zainstalować nową aplikację HBO Max, w której ich konta powinny już działać. HBO deklaruje, że klienci zostaną o wszystkim na czas powiadomieni. Warto dodać, że migracja kont dotyczy także tych użytkowników, którzy obecnie subskrybują HBO GO poprzez umowę z partnerem HBO.

https://www.dobreprogramy.pl/hbo-max-w-polsce-od-8-marca-na-start-abonament-w-promocji,6732620294470...

Czyżby konta z orange tv i orange flex zmigrują?

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

51 ODPOW. 51

Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10917
  • 64

HBO MAX już 8 Marca

Już czekam żeby obejrzeć "Diuna", "Matrix: Zmartwychwstania" i "Wychowane przez wilki" drugi sezon 😋

Anonim

Nie dotyczy

HBO MAX już 8 Marca

Czekam do 8 Marca i subskrybuję serwis 😉

Jeśli będzie tak jak piszą, to widzów przybędzie, bo obecne HBO GO nie zachwyca 😎


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

HBO MAX już 8 Marca

@Anonim  do mnie też dotarła ta informacja, posiadam HBO GO i z automatu będę przeniesiony do HBO MAX, zaskoczyła mnie również pozytywnie cena (w zeszłym roku chodziły słuchy o sporo wyższej), no i wreszcie będą dostępne materiały w 4K (czego do tej pory nie można było uświadczyć na HBO GO).

@Wojciech  drugi sezon "Wychowane przez wilki" to jeszcze na HBO GO 😁 (bo premiera w lutym).

Anonim

Nie dotyczy

HBO MAX już 8 Marca

Cena atrakcyjna i pewnie skusi, nie każdy korzysta z Canal+ czy Orange TV, ja tam czasowo coś wykupię, na abonament nic nie mam, Netflix mam kilka miesięcy, ale jak ramówka będzie licha, to zrobię sobie przerwę 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 475
  • 1619
  • 3

HBO MAX już 8 Marca

Kiedy serwis HBO Max zostanie uruchomiony 8 marca, równolegle aplikacja HBO GO zostanie wyłączona. Użytkownicy będą wówczas musieli zainstalować nową aplikację HBO Max, w której ich konta powinny już działać. HBO deklaruje, że klienci zostaną o wszystkim na czas powiadomieni. Warto dodać, że migracja kont dotyczy także tych użytkowników, którzy obecnie subskrybują HBO GO poprzez umowę z partnerem HBO.

https://www.dobreprogramy.pl/hbo-max-w-polsce-od-8-marca-na-start-abonament-w-promocji,6732620294470...

Czyżby konta z orange tv i orange flex zmigrują?

 

Anonim

Nie dotyczy

HBO MAX już 8 Marca

@Windowv2  to się będzie dziać automatycznie, ale pewnie bez zgrzytów się nie obejdzie 😉

Subskrybenci indywidualni, będą w lepszej sytuacji, bo bez pośrednictwa, ale optymistycznie myśląc, migracja powinna bezboleśnie przejść 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

HBO MAX już 8 Marca

Niby HBO zapowiada że nie będzie problemów, ale życie to zweryfikuje, osobiście uważam że jak każda nowość jest wprowadzana to i wprowadza problemy.

Anonim

Nie dotyczy

HBO MAX już 8 Marca

Nie będę zapeszac 😎

Oby HBO MAX wystartował bezbłędnie 😎


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 26
  • 0

HBO MAX już 8 Marca

Ciekawe czy istnieje jakakolwiek szansa na aplikację HBO Max na dekoderze "Samsung icu100" 🙂 

Jako jedyny wspiera Netflixa, którego za to nie mam na dekoderze "Stream 4K Android", więc w orange aby mieć wszystko dostępne, trzeba mieć wszystkie dekodery 😄