Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

HBO GO w dekoderze


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32653
  • 38073
  • 1376

HBO GO w dekoderze

A w sekcji VOD na samsungu icu nie masz sekcji hbo OD?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

HBO GO w dekoderze

Piotrekk85 sorki ale moje pytanie sformuowałem dość jasno, chodzi mi dosłownie o KAFELEK tak jak w przypadku NETFLIX w menu dekodera (tylko to mnie interesuje). Czy jakiś speco z ORANGE wypowiada się czasami na tym forum, czy może będziemy sobie gdybać co zrobi provider w tym przypadku? Przepraszam, nie wiem czy na forum, gdzie mnie skierował automatycznie serwis ORANGE.PL można liczyć na konkretną odpowiedz przedstawiciela firmy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32653
  • 38073
  • 1376

HBO GO w dekoderze

Ja nie pracuję w Orange ale nikt Ci nie potwierdzi ani nie zaprzeczy przed komercyjnym wdrożeniem. Na dziś takiej oferty nie ma. HBO ma dwa produkty hbo go i hbo od.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

HBO GO w dekoderze

Dzięki za info, zobaczymy co zrobi operator. Pozdr.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 49
  • 1

HBO GO w dekoderze

Podbijam, apka HBO Go bezpośrednio na dekoderze Samsunga byłaby bardzo pożądana. Szczególnie dla posiadaczy telewizorów Sony, które nie mają dedykowanej apki do HBO Go i trzeba posiłkować się dodatkowymi urządzeniami. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32653
  • 38073
  • 1376

HBO GO w dekoderze

Namów HBO na dodawanie HBO GO na dekodery w standardzie dvb-c.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 49
  • 1

HBO GO w dekoderze

Obawiam się, że HBO ciężko namówić do czegokolwiek, patrząc co robi Netflix ze swoimi apkami, HBO jest 10 lat w tyle technologicznie. Apki na Sony Android brak, a wydaje się, że powinna to dla nich być prościzna. Apka na Apple TV pikseluje, jakość jak na DIVX, Apka na dekoderach nc+ gubiła napisy 😄 😄 Osobiście tego nie rozumie, wydają miliony dolców na doskonałe seriale, a potem pokazują to pięknie wizualnie rzeczy na apkach - padakach, na których nic nie widać...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32653
  • 38073
  • 1376

HBO GO w dekoderze

HBO na rynek Polski ma dwa produkty: HBO GO i HBO OD. Niestety Orange nie chce aktualizować kontentu HBO OD na bieżąco ani też dawać go w całości.