Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

HBO GO - nadal aktywne, choć brak umowy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 64
  • 0

HBO GO - nadal aktywne, choć brak umowy.

Witajcie,

 

w lipcu przedłużałem swoją umowę na Orange Love. Zmieniłem trochę pakiety telewizyjne, pozbywając się m.in. HBO. Mimo tego, że upłynął ponad miesiąc (tak, wiem że przez miesiąc Orange udostępnia pełną ofertę w ramach promocji/zachęty), nadal mam aktywny dostęp do HBO GO. 

Na dekoderach HBO nie jest już aktywne, jedynie HBO GO. 

Niestety mam bardzo złe doświadczenia z infolinią (i to nie incydentalne), a do salonu mi nie po drodze. Błąd - jeśli wystąpił - jest po stronie Orange. Czy jest jakaś szansa, by wyprostować ten temat bez chodzenia po salonach i dzwonienia na infolinię?

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

P.S.

Porady typu "ciesz się i korzystać za darmo" pomińcie proszę, nie należę do Januszy Biznesu. 😉
I wolę uniknąć za chwilę odpowiedzialności ewentualnej za korzystanie bez umowy.

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

HBO GO - nadal aktywne, choć brak umowy.

@tgidelski  na koncie Mój Orange www portal, sprawdź stan usług, poprzez czat możesz dopytać, co i jak z HBO GO, tu na forum, nie mamy wglądu w twoje usługi. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 64
  • 0

HBO GO - nadal aktywne, choć brak umowy.

Czat, tak - a masz pomysł, jak przebić się przez Maxa? 🙂

Bo niestety mimo użycia prostych słów "niestety nie rozumie, w czym może mi pomóc". 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

HBO GO - nadal aktywne, choć brak umowy.

@tgidelski poproś kilkakrotnie o połączenie z konsultantem. To najprostsze rozwiązanie na MAX-a.

Anonim

Nie dotyczy

HBO GO - nadal aktywne, choć brak umowy.

Problem inny kilka razy, lub konsultanta pomoc 😎


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

HBO GO - nadal aktywne, choć brak umowy.

@tgidelski 

Dziś niestety nie przebijesz się przez Maxa do doradcy na czacie. Dopiero w poniedziałek czyli jutro od 7:00 cześć ładną mamy pogodę 🙂 On nie zrozumie i odda rozmowę konsultantowi 🙂

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

HBO GO - nadal aktywne, choć brak umowy.

Ile miałeś faktur bez opłat za hbo? Jeśli dwie lub mniej, to normalne. Dostęp do hbo go nie odświeża się automatycznie. Poza tym konto nie jest kasowane. Tylko oglądanie materiałów nie powinno być możliwe.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

HBO GO - nadal aktywne, choć brak umowy.

Po zakończeniu umowy jednej z platform GO miałem dostęp jeszcze przez rok. Żadnych dodatkowych opłat. Na Infolinii potwierdzili, że umowa zakończona.