Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Globalny problem z HBO GO


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Globalny problem z HBO GO

Od ok 10 dni jestem prawie szczęśliwym posiadaczem Orange Love Extra.

Prawie bo monter rozwalił ścianę i nie pojawił się na jej naprawę, aktywują się usługi, których nie zamawiałem (video pass, TV go), rabaty uzgodnione podczas zamówienia się nie pojawiają na fakturze i nie mogę zarejestrować się w HBO GO.

Zgłoszenia na infolinii wiele nie pomagają. Ale dostałem sms od Orange iż jest jakiś problem globalny problem z HBO GO. Czy Wy rowniez macie problem z rejestracją nie mówiąc już o korzystaniu. W mój Orange brakuje kodu do rejestracji 

10 ODPOW. 10

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5427
  • 183

Globalny problem z HBO GO

Video Pass za trzy mc się wylączy, Orange TV Go jest w pakiecie darmowo. Jakie rabaty się nie pojawiają gdzie ? W MO ich możesz nie widzieć do czasu wystawienia 1 faktury.
Tak jest problem z rejestracją HBO GO. W MO w usługach i pakietach po wybraniu usługi TV pojawia się błąd globalny. Trzeba czekać, lub składać reklamację.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Globalny problem z HBO GO

Dzięki za szybka odpowiedz. Pierwsza fakturę już dostałem. O dziwo się z niej dowiedziałem, że połączenia z infolinią są płatne. Mimo, że jeśli dzwonie to dlatego że Orange coś źle zrobił lub czegoś nie zrobił. Mimo że zgodnie z polskim prawem (ustawa o prawach konsumentów) opłaty można naliczać w wysokości standardowych połączeń (a mam bez limitu). Za to to właśnie Orange mi powinien płacić. 

Orange TV go kosztuje w moim orange 4,99. Screen w załączeniu 

No i wielkie dzięki za potwierdzenie problemu. Bo jedni konsultanci mówią że jest ok i dają kod (który nie działa) a inni mówią co innego. 

Screenshot_2021-09-11-20-38-43-981_pl.orange.mojeorange.jpg

________________
* Wstawiono grafikę dodaną jako załącznik – moderator Kinga


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5427
  • 183

Globalny problem z HBO GO

Połączenia na infolinie są płatne i jest o tym info w cenniku, podpisując umowę zaakceptowałeś cennik. Polecam czat lub kontakt z numeru innego operatora gdzie jest no limit na numerze, będzie darmowo. Orange TV Go w MO to tylko info, na fakturze nie masz tej opłaty.
Zalecam zgłoszenie problemu i wymuszenie na konsultancie podania numeru zgłoszenia, wtedy Twój problem trafi jako indywidualna sprawa do IT.
Anonim

Nie dotyczy

Globalny problem z HBO GO

Orange nie jako jedyny operator pobiera opłaty za kontakt w BOK. W cenniku jest to oczywiście ujęte, że te konkretne numery mają taką opłatę. 

 

O tym m problemie z HBO też słyszałam już od 2 osób. Mam nadzieję, że szybko sprawa zostanie rozwiązana. 

 

Odnośnie opłaty to @Arti_Kn_Pl dobrze pisze. W MO często coś się wyświetla co potem nie jest naliczane na fakturze. Więc ja to co tam widzę zawsze traktuje orientacyjnie. Zresztą podstawą do jakichkolwiek reklamacji jest dopiero faktura.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Globalny problem z HBO GO

@Anonimjakich rabatów brakuje na tej pierwszej fakturze?

Rozumiem, że sprawdziłaś u innych operatorów i faktycznie nie pobierają opłaty za połączenie z BOK?

 

@Arti_Kn_Pl skoro problem z hbogo jest globalny to co takie indywidualne zgłoszenie zmieni? Jeśli doradcy mają takie info to informują o dacie (jeśli jest) usunięcia problemu.

Anonim

Nie dotyczy

Globalny problem z HBO GO

@sebaswiderski tak jak napisałam wyżej nie tylko Orange liczy sobie za kontakt z BOK. T-Mobile i Play też stosują takie opłaty więc pomarańczowy nie jest wyjątkiem. 

 

Jeśli zaś chodzi o to, co nie jest prezentowane w MO ((w bieżących kosztach). Znajomemu przez pewien czas wyskakiwała informacja, że będzie płacił dodatkowo 5 zł za usługę szczęśliwe Szczęśliwe godziny która w jego internecie domowym jest za darmo. Jak ja pierwszy raz zalogowałam się do aplikacji dostałam bonus -10 zł. Potem w tym miejscu pokazywała mi się informacja o zniżce jeszcze 3 miesiące. I tu bym się wcale nie obraziła 😅 l


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 40
  • 0

Globalny problem z HBO GO

Hej, mam ten sam problem. Do przedłużenia umowy wszystko było ok. Umowę przedłużyłem 5.11 i zauważyłem brak włączonej multinagrywarki oraz nie otrzymałem do dziś kodu do HBO go. Pakiet Love Extra z internetem 1gb/s. Multinagrywarka po interwencji została włączona ale do dziś nie działa zarówno w tv jak i Orange tv go. Sprawę kodu zgłaszałem 10.11 i pomimo kilkukrotnego monitu  nic w temacie się nie dzieje. Przez kilka lat byłem zadowolony z usług Orange ale po ostatnim przedłużeniu umowy zaczyna mi już brakować cierpliwości. Szkoda czasu na rozmowy z konsultantami. Każdy mówi co innego a problem dalej pozostaje. Jak wynika z opinii w sieci, problem jest od dłuższego czasu i wciąż nie potrafili się z nim uporać. Ewidentnie brak im wykwalifikowanych mocy przerobowych. 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Globalny problem z HBO GO

Powiem Wam ze walcze z Orange po przedluzeniu umowy dokladnie o to samo od wrzesnia - masakra jakas...

 

Kilka reklamacji - kazdy uznana - a kodu ciagle brak, tlumaczenia sa rozne, terminy z kapelusza, zero konkretow ze strony ORANGE.

 

Juz jedna umowe zerwalem, wygralem w sprawie wprowadzenia mnie w blad wzgledem oferowanej oferty, teraz znow dalem sie namowic na przedluzenie bo mialo byc tak super i wyszlo jak zwykle... bylem szczesliwym posiadaczem orange ale tylko przez chwile, aktualnie obsluga i brak konkretow w problemach juz nie tylko HBO GO ale i oplaty i widocznosc uslug na koncie, wszytsko aktualnie jest na NIE.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 40
  • 0

Globalny problem z HBO GO

Hej, mam ten sam problem po przedłużeniu umowy. Usługi które powinny być aktywne w ramach pakietu Orange Love Extra z internetem 1gb/s tj. HBO go oraz multinagrywarka, po wielu monitach wciąż nie działają. Oczywiście  usługa dodatkowo płatna po okresie promocyjnym, tj. Video pass włączona została perfekcyjnie. Dodatkowe i mało komu potrzebne usługi płatne są włączane natychmiast. Wciąż trzeba się pilnować aby nie generować sobie zbędnych kosztów. Przez kilka lat wszystko działało perfekcyjnie. Aż miło było polecać usługi. Obecne doświadczenia skutecznie mnie przed tym powstrzymują. Ciekaw jestem  ile jeszcze potrwa usuwanie usterek, bo wielokrotnie usłyszane zapewnienia o czasie 24 lub 36 godzin, brutalnie rozmijają się z rzeczywistością. Moja cierpliwość powoli się kończy.... Dajcie znać czy macie podobne problemy...