Nie można wyświetlić tego widżeta.

Globalny problem z HBO GO

Poziom 8, Poszukiwacz
  • 2
  • 2
  • 0

Od ok 10 dni jestem prawie szczęśliwym posiadaczem Orange Love Extra.

Prawie bo monter rozwalił ścianę i nie pojawił się na jej naprawę, aktywują się usługi, których nie zamawiałem (video pass, TV go), rabaty uzgodnione podczas zamówienia się nie pojawiają na fakturze i nie mogę zarejestrować się w HBO GO.

Zgłoszenia na infolinii wiele nie pomagają. Ale dostałem sms od Orange iż jest jakiś problem globalny problem z HBO GO. Czy Wy rowniez macie problem z rejestracją nie mówiąc już o korzystaniu. W mój Orange brakuje kodu do rejestracji 

6 ODPOW. 6

Poziom 31, Ekspert
  • 1522
  • 2220
  • 136

Video Pass za trzy mc się wylączy, Orange TV Go jest w pakiecie darmowo. Jakie rabaty się nie pojawiają gdzie ? W MO ich możesz nie widzieć do czasu wystawienia 1 faktury.
Tak jest problem z rejestracją HBO GO. W MO w usługach i pakietach po wybraniu usługi TV pojawia się błąd globalny. Trzeba czekać, lub składać reklamację.

Poziom 8, Poszukiwacz
  • 2
  • 2
  • 0

Dzięki za szybka odpowiedz. Pierwsza fakturę już dostałem. O dziwo się z niej dowiedziałem, że połączenia z infolinią są płatne. Mimo, że jeśli dzwonie to dlatego że Orange coś źle zrobił lub czegoś nie zrobił. Mimo że zgodnie z polskim prawem (ustawa o prawach konsumentów) opłaty można naliczać w wysokości standardowych połączeń (a mam bez limitu). Za to to właśnie Orange mi powinien płacić. 

Orange TV go kosztuje w moim orange 4,99. Screen w załączeniu 

No i wielkie dzięki za potwierdzenie problemu. Bo jedni konsultanci mówią że jest ok i dają kod (który nie działa) a inni mówią co innego. 

Poziom 31, Ekspert
  • 1522
  • 2220
  • 136

Połączenia na infolinie są płatne i jest o tym info w cenniku, podpisując umowę zaakceptowałeś cennik. Polecam czat lub kontakt z numeru innego operatora gdzie jest no limit na numerze, będzie darmowo. Orange TV Go w MO to tylko info, na fakturze nie masz tej opłaty.
Zalecam zgłoszenie problemu i wymuszenie na konsultancie podania numeru zgłoszenia, wtedy Twój problem trafi jako indywidualna sprawa do IT.

Poziom 22, Pasjonat
  • 249
  • 973
  • 10

Orange nie jako jedyny operator pobiera opłaty za kontakt w BOK. W cenniku jest to oczywiście ujęte, że te konkretne numery mają taką opłatę. 

O tym m problemie z HBO też słyszałam już od 2 osób. Mam nadzieję, że szybko sprawa zostanie rozwiązana. 

Odnośnie opłaty to @Arti_Kn_Pl dobrze pisze. W MO często coś się wyświetla co potem nie jest naliczane na fakturze. Więc ja to co tam widzę zawsze traktuje orientacyjnie. Zresztą podstawą do jakichkolwiek reklamacji jest dopiero faktura.

Pracuję w Orange
  • 876
  • 1294
  • 34

@kimiriko101jakich rabatów brakuje na tej pierwszej fakturze?

Rozumiem, że sprawdziłaś u innych operatorów i faktycznie nie pobierają opłaty za połączenie z BOK?

@Arti_Kn_Pl skoro problem z hbogo jest globalny to co takie indywidualne zgłoszenie zmieni? Jeśli doradcy mają takie info to informują o dacie (jeśli jest) usunięcia problemu.

Poziom 22, Pasjonat
  • 249
  • 973
  • 10

@sebaswiderski tak jak napisałam wyżej nie tylko Orange liczy sobie za kontakt z BOK. T-Mobile i Play też stosują takie opłaty więc pomarańczowy nie jest wyjątkiem. 

Jeśli zaś chodzi o to, co nie jest prezentowane w MO ((w bieżących kosztach). Znajomemu przez pewien czas wyskakiwała informacja, że będzie płacił dodatkowo 5 zł za usługę szczęśliwe Szczęśliwe godziny która w jego internecie domowym jest za darmo. Jak ja pierwszy raz zalogowałam się do aplikacji dostałam bonus -10 zł. Potem w tym miejscu pokazywała mi się informacja o zniżce jeszcze 3 miesiące. I tu bym się wcale nie obraziła 😅 l