Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gigantyczny problem z Orange - gdzie się udać z moją sprawą?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Gigantyczny problem z Orange - gdzie się udać z moją sprawą?

Witam wszystkich. Moja gehenna z firmą Orange rozpoczęła się na początku września 2021 i trwa do dziś. We wrześniu 2021 chciałem po 2 latach przedłużyć umowę na pakiet Orange love. Po kilku dniach kurier przywiózł nową umowę, dekoder tv z Canal + ale brak było telefonu komórkowego który miał także do mnie przyjechać. Zadzwoniłem na infolinię gdzie powiedziano mi że aby dostać telefon muszę odstąpić od umowy i zdać otrzymany dekoder tv. W między czasie przełączono mnie na telewizję z canal + ponieważ Orange już tej usługi nie świadczy. Na starym dekoderze z Orange

Odstąpiłem od umowy, zdałem dekoder tv i czekałem na kolejną umowę. Czekałem aż do listopada!!! W listopadzie kurier przywiózł nową umowę ale znów bez telefonu i tym razem także bez dekodera tv. Znów kontakt z infolinią i znów odstąpienie od umowy. Okazało się także że w systemie mają że dekoder tv mam ja w domu a zdałem go we wrześniu na co mam oczywiście potwierdzenie. Złożyłem także reklamację w związku z tym zaginionym dekoderem.

Odstąpienie od umowy uznane, reklamacja uznana a umowy nadal nie mogę przedłużyć ponieważ mają jakieś problemy w systemie. Problemy w systemie od listopada!?

Miesiąc temu Pani w salonie Orange skontaktowała się z jakąś ich wewnętrzną infolinią i dowiedziała się że w mojej sytuacji jest ok 200 osób w Polsce a informatycy którzy odkręcają cały ten burdel są dopiero na etapie 1/3 umów.

Nie rozumiem całej tej sytuacji. Ja nie chcę żadnych cudów tylko  dekoder tv bym mógł korzystać z telewizji której jak wspomniałem na wstępie nie mam od września. Na moim koncie w Orange nadal widnieje umowa na pakiet Orange love mimo że w listopadzie odstąpienie zostało uznane.

Czy ktoś może mi coś doradzić, gdzie się udać, do kogo napisać jakąś skargę. Czy są w Orange jakieś dział, oprócz działu reklamacji, który może mi wyjaśnić całą sytuację ponieważ w salonie czy na infolinii nie mają pojęcia co się dokładnie dzieje. Chyba zostaje mi tylko zgłosić sprawę do UOKiKu bo to co robi Orange to kabaret. Z góry dzięki za odpowiedź.

 

 

 

_________________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

2 ODPOW. 2

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Gigantyczny problem z Orange - gdzie się udać z moją sprawą?

@Hudy2 Napisz pismo do Skierniewic na adres 

Orange S.A.

Jagiellońska 34,

96-100 Skierniewice

Opisz spokojnie i rzeczowo całą sytuację z konkretnymi propozycjami rozwiązania i myślę, że sprawę załatwisz.

Anonim

Nie dotyczy

Gigantyczny problem z Orange - gdzie się udać z moją sprawą?

Niestety nie jesteś jedyną osobą która ma problemy po zmianie oferty na taką w telewizja Canal +. Założenia pięknie ale jak widać gdzieś coś nie pykło. I tak się bujają z tematem. Dodam, że w jednej z firm gdzie pracowałam na dziale reklamacji koleżanka zamykała zgłoszenie w 142 dniu. Też coś było związanego z kwestią techniczną. Z tego powodu tyle dłubali. Więc mnie nic nie zaskoczy chyba.