Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dwie oferty TV


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Dwie oferty TV

Dwie oferty TV Orange TV i Telewizja Canal +Orange. czemu oferta nie jest rozwijana Orange TV tylko Orange Canal + Abonamenci Orange TV są pokrzywdzeni oferta powinna być jedna 

 

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Dwie oferty TV

Mnie zastanawia skąd taki rozłam. DTH w Canal+ i IPTV od Orange. Na pewno jakieś istotne biznesowe kwestie a tym firma się chwalić nie musi. 

 

Czy powinna być jedną? Moim zdaniem nie ma co tego wymagać. Współpracują z Canal+ w ramach tej oferty łączonej. Ale jakby nie patrzeć to inna firma. Więc różnice wcale mnie nie dziwią. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Dwie oferty TV

Po co rozwijać DTH skoro inwestycje idą na światłowód i tu leci IPTV. Prędzej czy później IPTV zastąpi DTH - oczywiście nie w100%, ale w większości. Do tego czasu taniej jest współpracować z innym dostawcą DTH. A że ten rozwija swoją tv nie znaczy że za darmo musi to samo oddać to innemu.

Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Dwie oferty TV


@Arti_Kn_Plnapisał(-a)
Po co rozwijać DTH skoro inwestycje idą na światłowód i tu leci IPTV

żeby nie zapchać GPON


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Dwie oferty TV

@pirenej Tylko IPTV Orange TV nie jest rozwijana 🤷tylko Orange IPTV canal +jest rozwijana 🤷 eh nich nie rozumiem mi o co chodzi 😔


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11376
  • 51

Dwie oferty TV

@Citi2017  czego ci brakuje w ofercie Orange TV? 

Mi tam wystarcza Netflix i naziemna tv, mam skromny pakiet C+ że sportem na deser, ale czasu brakuje, więc mało oglądam telewizję 😎


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Dwie oferty TV


@Citi2017napisał(-a)

nie rozumiem mi o co chodzi 😔


ale o co chodzi?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 213
  • 945
  • 0

Dwie oferty TV

Chodzi Citi2017 zapewne o to, żeby był jeden pakiet Ekstra w Orange dla wszystkich w iptv a nie 2 o tej samej nazwie (Ekstra+ i Ekstra w pakiecie Love), różnią się 6 kanałami - SciFi, E, Novelas+, Polsat Jim Jam, Active Family, Love Nature 4K (nie wiem czy tyle bo nie sprawdzałem muzycznych MTV) w jednym jest więcej a w 2 ich nie ma przez co klienci mogą się czuć, że są dzieleni na tych lepszych i gorszych. Może to nie są jakieś "szałowe" kanały no może poza tym przyrodniczym bo mógłby być dostępny, ale różnica w ilości jest - niewielka ale jest.

Taką ma politykę Orange i zwykłym osobom nic do tego może kiedyś udostępnią.