Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dodatkowe pakiety telewizji (Pakiet Extra+)

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Dodatkowe pakiety telewizji (Pakiet Extra+)

Od września posiadam światłowód Orange wraz z telewizją w Pakiecie Optymalnym. Wcześniej miałem telewizję z Cyfrowego Polsatu (chyba z jakimś dodatkowym pakietem) przez co ojciec się lekko mówiąc denerwuje, że teraz jest mało kanałów sportowych (głównie boks). Pooglądałem dodatkowe pakiety i zdecydowaliśmy się na Pakiet Extra+. Najpierw spróbowaliśmy przez internet, ale trzeba podpisać umowę przez kuriera. Więc mama dziś pojechałą do salonu orange, ale Pan obsługujący powiedział, że tego pakietu nie da rady aktywować i jedyna opcja to przejście na Orange Love Extra (mimo, że mama powiedziała, że przez internet daliśmy radę).
W związku z czym moje pytanie. Jak teraz wybiorę przez internet Pakiet Extra+ to nie powinno być żadnego problemu?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 18
  • 1

Dodatkowe pakiety telewizji (Pakiet Extra+)

Jeśli chodzi tylko o kanały sportowe w porównaniu do Cyfrowego Polsatu to uruchom sobie pakiet Polsat. Koszt to tylko 10 zł miesięcznie, nie trzeba podpisywać cyrografu na 24 miesiące tylko sobie możesz go włączyć na miesiąc a trochę Boksu tam w pakiecie będziesz mieć bo dojdzie wam paczka Polsatow Sport. 

Do tego można odpalić pakiet Eleven za 15 zł, płacisz tylko za to, co chcesz zamiast brać wyższy pakiet z umową na lata i masą śmieciowych kanałów, których nigdy nie włączysz na dłużej niż 5 minut. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Dodatkowe pakiety telewizji (Pakiet Extra+)

@szymon4556Skoro da radę, to nie ma co kombinować. Warto jednak kontrolować poprzez aplikację Mój Orange. Na 100% skuteczność nigdy nikt nie da gwarancji, 🙂 dlatego ufaj i kontroluj...


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Dodatkowe pakiety telewizji (Pakiet Extra+)

Witam @szymon4556  i @agat13  tylko uswiadomcie se że oferty online a w salonach są różne podobne aczkolwiek różne i tak pewnie jest z pakietem .


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 73
  • 78
  • 1

Dodatkowe pakiety telewizji (Pakiet Extra+)

Orange Love Extra jest lepszym rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli zależy ci na sporcie. Powód jest prosty - masz wtedy m.in. Polsaty Sport i Eleveny w cenie.

 

Co do Extra+ - pakiet poza nSport+ nie daje ci nic "sportowego" ponad to, co masz obecnie. I wydaje mi się, że on działa tylko w opcji satelitarnej (ale tu mogę się mylić).

 

Dlatego Pan z salonu Orange miał sporo racji w tej kwestii.

 

Extra+ i Orange Love Extra - to dwie różne opcje.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Dodatkowe pakiety telewizji (Pakiet Extra+)

@szymon4556 nie powinno byc problemu🙂 zawsze to umowa zawarta na odleglosc i gdyby bylo cos nie tak to dwa tygodnie na rezhgnacje sa😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Dodatkowe pakiety telewizji (Pakiet Extra+)

@tjw1978Szkoda tylko, że takiej konkretnej info nie udzielił konsultant w BOK-u.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 18
  • 1

Dodatkowe pakiety telewizji (Pakiet Extra+)

Jeśli chodzi tylko o kanały sportowe w porównaniu do Cyfrowego Polsatu to uruchom sobie pakiet Polsat. Koszt to tylko 10 zł miesięcznie, nie trzeba podpisywać cyrografu na 24 miesiące tylko sobie możesz go włączyć na miesiąc a trochę Boksu tam w pakiecie będziesz mieć bo dojdzie wam paczka Polsatow Sport. 

Do tego można odpalić pakiet Eleven za 15 zł, płacisz tylko za to, co chcesz zamiast brać wyższy pakiet z umową na lata i masą śmieciowych kanałów, których nigdy nie włączysz na dłużej niż 5 minut. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Dodatkowe pakiety telewizji (Pakiet Extra+)

@Sztywny311 Tak zrobiłem, tzn. włączyłem na razie Pakiet Polsat przez Mój Orange. 

Jeszcze pytanie, ile czasu zajmuje aktywacja?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 165
  • 510
  • 2

Dodatkowe pakiety telewizji (Pakiet Extra+)

Teoretycznie w ciągu 24h. praktycznie powinno być to szybciej


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Dodatkowe pakiety telewizji (Pakiet Extra+)

@szymon4556 powinno byc wczesniej. Patrz na mój orange na jakim statusie jest zamówienie. Jakby co dzwon na infolinie i popros konsultanta o aktywacje pakietu😉