Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekodery


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

Dekodery

Podpisałem umowę na TV z telefonem do NETA i moje rozczarowanie dekoderami jest większe niż w Cyfrowym Polsacie. Oprogramowanie tragedia brak wsparcia do NETFLIXA oraz lista kanałów woła o pomstę do nieba jeszcze miedzy tym kanały których nie mam w pakiecie masakra.

Da się skorygować listę kanałów?
Czy faktycznie MULTINAGRYWARKA jest płatn

26 ODPOW. 26

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12908
  • 53065
  • 607

Dekodery

@LARGOKanały są niestety układane przez dostawcę i tylko możesz sporządzić listę ulubionych i po niej sie poruszać. Ilość i dostępność możesz znaleźć na stronie Orange wyszukując Swój zamówiony pakiet.Dekodery jakie są każdy widzi. Jaką masz usługę i dekoder, bo od tego wiele zależy (np ICU100 ma dostęp do Netflixa). Multinagrywarka jest bezpłatna dla nowych klientów


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

Dekodery

Mi dali IWU200 i nie mam netflixa a mówili ze za multinagrywarke musze płacić 10zł

 

Neta miałem dobrałem TV


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12908
  • 53065
  • 607

Dekodery

@LARGOUsługa jest bezpłatna dla nowych abonentów Orange TV oraz abonentów Orange TV, którzy podpisali umowę lub aneks niej po 17.06. 2019. Dla pozostałych abonentów usługa jest płatna 10 zł/miesiąc (1 miesiąc jest za darmo). Co do dokupionej TV, to się dowiem,...

IWU 200 faktycznie na ma opcji uruchomienia netflix-a

Widzisz, to są te niedoprecyzowania, bo umowa na TV jest nowa, a na pakiet, stara...wedle której rozpatrywać Magrywarkę?

P.S. Mój ulubiony Konsultant powiedział, że jako nowa TV Nagrywarka (teoretycznie) powinna być za darmo. Możesz zapytać o to w BOK-u mając tą wiedzę i ewentualnie reklamować na miejscu.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

Dekodery

Na czacie powiedzieli ze jest darmowa i nie jest właczona w systemie i włącza do 24h - tu nie wiedza pracownika salonu który wprowadził w bład ze płaci sie 10zł przez co nie właczył. Ze to pierwsza umowa na TV wiec powinien to uruchomić od razu za 0zł - zobaczymy czy ruszy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

Dekodery

Czy dekodery obsługują CEC (obsługa jednym pilotem) by obsługiwać właczenie / wyłaczenie tv pilotem dekodera ?  nie widzę w ustawieniach tego choć parametry do ustawienia to porażka


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

Dekodery

ICU100 dekoder jest dodatkowo płatny 10zł co miesiąc? bo tak w salonie mi powiedziano


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12908
  • 53065
  • 607

Dekodery

@LARGOTylko dla TV Samsung...Tak, ICU100 za 10zł/m-c


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2015
  • 5421
  • 183

Dekodery

5 zł dodatkowo, IWU 200 bezpłatny


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

Dekodery

Tzn jak to