Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder UHD 88 a MUX8


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Dekoder UHD 88 a MUX8

Cześć,

 

Próbowałem odebraćkanały z MUX8, na innym dekoderze (do tv naziemnej) wszystko działa, w dekoderze UHD88 znajduje więcej kanałów, zapisuje je na listę, jednak zamiast nazwy są jakieś krzaki a po wejściu w którykolwiek z nich jest informacja aby zamówić ten pakiet...

 

Czy będzie to w przyszłym czasie poprawione tak, aby można było odbierać kanały MUX8?

10 ODPOW. 10
Anonim

Nie dotyczy

Dekoder UHD 88 a MUX8

@Pawele Wykonaj reset dekodera 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Dekoder UHD 88 a MUX8

Zrobiłem reset - w dalszym ciągu tak samo.

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder UHD 88 a MUX8

@Pawele Zgłoś problem na infolinie techniczna w tej sprawie to pewnie, dostaniesz zlecenie na wymiana dekodera, ale problem pozostanie? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32449
  • 36850
  • 1371

Dekoder UHD 88 a MUX8

a czy już jest aktualka softu na MUX8?

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder UHD 88 a MUX8

@Piotrekk85 A co ma do tego soft ?

 

Multipleks ósmy (MUX-8) to kolejna sieć naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T, która została uruchomiona w Polsce. Nowy multipleks będzie zawierał programy: METRO, ZOOM TV, NOWA TV, WP1 oraz 3 programy Telewizji Polskiej.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32449
  • 36850
  • 1371

Dekoder UHD 88 a MUX8

Bo dekodery Orange bez aktualizacji softu nie odbierają poprawnie naziemnej.

Przez co mogą występować te objawy (za kilka dni będę u rodziców i sprawdzę, tylko nie wiem czy u nich jest już MUX8).

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32449
  • 36850
  • 1371

Dekoder UHD 88 a MUX8

Poza tym poza ZOOM TV pozostałe stacje nadają chyba jeszcze tylko sygnały kontrolne.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 626
  • 1524
  • 21

Dekoder UHD 88 a MUX8

Jeszcze ważna uwaga dotycząca MUX-8 

  Nadaje w pasmie III (kanały 6 - 12)  w niektórych lokalizacjach w polaryzacji pionowej , nie w IV lub V jak pozostałe MUXy  i w związku z tym należy sprawdzić antenę.

  Szczególnie jeżeli ktoś mieszka w miejscowości oddalonej od przekaźnika TV....


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Dekoder UHD 88 a MUX8

Na innym dekoderze odbiera więc antenę ustawiłem dobrze (VHF w pionowej polaryzacji). Działa ZOOM TV, na pozostałych 2 czy tam 3 jest plansza z informacją o nadawaniu (grudzień), i około 10 kanałów z planszą testową.

 

Pamiętam, że kiedyś też z którymś kanałem był problem z NTC jedynie w dekoderze Orange także możliwe, że to soft i trzeba poczekać.