Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak podstawowych kanałów w FunPack Orange TV


Poziom 3, Obserwator Przestworzy
  • 0
  • 0
  • 0

Brak podstawowych kanałów w FunPack Orange TV

Witam mam problem  po wymianie  Starego Dekodera UHD88  hybrydowy STB na nowy model  Sagemcom WHD80 wraz z nową kartą  w technologii  satelitarnej  i nowy Livebox  2.0 na ten sam model.Gdy instalowałem  sprzęt i uruchomiłem go z nową kartą było wszystko  dobrze od 17 Grudnia do 22 tego roku i wszystkie kanały  były nagle rano 22 Grudnia  nie było  podstawowych  kanałów TVP 1 itd dodam że  28 Listopada  przedlużyłem umowę  FunPack na Prostą promocje  FunPacka  pakiet TV optymalny w technologii satelitarnej  mam TV podłączone  przez kabel Scart bo to stary telewizor  ale mam zamiar  wymienić na nowy . Więc chodzi  o to że nie mam tych podstawowych  kanałów   czytałem  na forum  Orange  na ten temat  próbowałem  robić  tak jak ludzie piszą  i nic myślę że to jest  spowodowane  brakiem  komunikatu na początku  instalacji  Dekodera chodzi o komunikat gdzie trzeba wpisać  numer ID i kod poufny  ale  za pierwszym razem  miałem  taki komunikat  i wszystko  było  ok aż do chwili  gdy przestały działać  kanały i wchodze informacje  o Dekoderze na pilocie przycisk  DCD  adres IP jest adres MAC jest tylko brak numeru ID który  wpisywałem przy pierwszym uruchomieniu Dekodera wchodzę   na kanał  TVP  1 i wyskakuje komunikat  o zakupienia tego programu, ludzie  piszą  że trzeba  na nowo   przypisać  uprawnienia do karty  w dekoderze  robiłem tak ale nic nie działa  mimo ustawienia kanału TVP 1 na 20 minut lub godzinę  i brak reakcji na kanale  4forfanTV też  nic  czy może być  to spowodowane  tym że  Orange  wyłącza  do końca  roku kanały podstawowe SD i będą  same HD i stare telewizory na kablu  Scart nie obsłużą tych kanałów proszę o pomoc . 

2 ODPOW. 2
Anonim

Nie dotyczy

Brak podstawowych kanałów w FunPack Orange TV

@Mateusz24 Zadzwoń do BOK niech odnowią uprawnienia karty.


Poziom 3, Obserwator Przestworzy
  • 0
  • 0
  • 0

Brak podstawowych kanałów w FunPack Orange TV

Ok tak zrobię  dzięki za odpowiedź .