Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder Sagecom - nagrywanie kanału niedostępnego w ofercie


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Dekoder Sagecom - nagrywanie kanału niedostępnego w ofercie

Na dekoderze Sagecom mogę ustawić harmonogram nagrywania programu na kanale który nie jest dostępny w wykupionym pakiecie (kanał ten jest zablokowany). Wydaje się że nie powinno być to możliwe.

Chyba że... planujemy wcześniej nagranie a w między czasie zwiększymy pakiet i to feature a nie bug. 🙂  

4 ODPOW. 4

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52617
  • 601

Dekoder Sagecom - nagrywanie kanału niedostępnego w ofercie

@tolek Który dekoder? 80-ka czy 88-ka? Zlecenia nagrań są przyjmowane, ale czy program jest zapisywany na dysku? Możesz odtworzyć?

 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Dekoder Sagecom - nagrywanie kanału niedostępnego w ofercie

88-ka. Nie można odtworzyć chociaż na liście nagrań jest pozycja mimo że nie została nagrana, po prostu nie odtwarza się (bez żadnego komunikatu że program nie został nagrany). 

Pytanie czy zlecenie nagrania powinno zostać przyjęte. Może powinien być komunikat że aby program był dostępny i aby można było nagrać należy zwiększyć pakiet. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52617
  • 601

Dekoder Sagecom - nagrywanie kanału niedostępnego w ofercie

@tolek Porządkowo masz rację. Nie powinno przyjąć. Wiem jednak, że o ile oglądanie programów jest weryfikowane poprzez dostępność tego kanału w pakiecie, o tyle proces aktywacji nagrywania nie przechodzi tej weryfikacji. Mimo to nie nagrasz, bo kanał jest niedostępny do oglądania...Może nagrać "ciemność", ale i tak nie odtworzysz

Traktujmy to jak możliwość niemożliwa do realizacji 😉


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Dekoder Sagecom - nagrywanie kanału niedostępnego w ofercie

Stopień skomplikowania siatki uprawnień, zabronień i licencji przerósł wyobraźnię projektantów i sprzęcior się gubi.

 

Apropos, słyszałem dziś w jednym radiu, że próba skorzystania z TVP World za granicą kończy się komunikatem po polsku (cytuję z pamięci): "Odtworzenie tego kanału w Twoim kraju nie jest możliwe z powodu ograniczeń licencyjnych".