Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder 4k stream netflix


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 34
  • 0

Dekoder 4k stream netflix

Tylko że ja nie mam telewizora smarta tylko Starszy bez smarta 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Dekoder 4k stream netflix

@Oliwiesiunia  daj sobie spokój z tym stickiem, narazisz się na dodatkowe koszty, a to za bardzo i tak nie pomoże w Twoim problemie. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 34
  • 0

Dekoder 4k stream netflix


@slav72napisał(-a)

@Oliwiesiunia  daj sobie spokój z tym stickiem, narazisz się na dodatkowe koszty, a to za bardzo i tak nie pomoże w Twoim problemie. 


To co w takim razie mam zrobić ? Zadzwonić do Netflixa na infolinię bo już zgłupiałam 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Dekoder 4k stream netflix


@Oliwiesiunianapisał(-a)

Tylko że ja nie mam telewizora smarta tylko Starszy bez smarta 


Skoro masz dekoder Stream 4K (lub inny odtwarzacz multimedialny) to nie potrzebujesz telewizora smart, ten dekoder lub inny odtwarzacz multimedialny robi ze zwykłego telewizora coś w rodzaju smarta. Z Twoim problemem nie pomogę, odniosłem się tylko do tzw. "pomocy" "konsultanta" w salonie względem tego sticka. Może faktycznie zadzwoń na infolinię Netflixa, a nóż coś doradzą...


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 34
  • 0

Dekoder 4k stream netflix


@slav72napisał(-a)

@Oliwiesiunianapisał(-a)

Tylko że ja nie mam telewizora smarta tylko Starszy bez smarta 


Skoro masz dekoder Stream 4K (lub inny odtwarzacz multimedialny) to nie potrzebujesz telewizora smart, ten dekoder lub inny odtwarzacz multimedialny robi ze zwykłego telewizora coś w rodzaju smarta. Z Twoim problemem nie pomogę, odniosłem się tylko do tzw. "pomocy" "konsultanta" w salonie względem tego sticka. Może faktycznie zadzwoń na infolinię Netflixa, a nóż coś doradzą...


Zadzwonię zaraz jak coś to będę pisac


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5480
  • 184

Dekoder 4k stream netflix

Do rachunku będzie doliczana płatność tylko jeśli netflix aktywowany będzie przez dekoder ICU100.
W 4K stream jest tylko aplikacja netflixa jak w każdym urządzenia na androidzie, dlatego nie ma opcji doliczenia do faktury.
Możesz odnowić pakiet Love mini lub standard - o ile taki masz i dobrać do umowy netflixa wtedy 6 mc masz za 0 zł w mini - pakiet podstawowy rabat 29 zł mc przez 6 mc, a w standardzie rabat 42 zł przez 6 mc. Możesz wybrać pakiet za 60 zł wtedy płacisz różnicę. Tutaj jest inny sposób aktywacji: dostajesz link od Orange i przez nie go się rejestrujesz lub logujesz już istniejącymi danymi. Wtedy dopiero będzie płatność d rachunku.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 34
  • 0

Dekoder 4k stream netflix

Sprawa wygląda tak dzwoniła do Netflixa to nie potrafili zrobić i kazali dzwonić i kazać Orange żeby mi to zrobili . Dzwoniłam do Orange powiedzieli że gościu który mi dawał umowę nie dał mi Orange z netflixem na pół roku za darmo tylko sam Orange love czy coś takiego . I 25.10 będą do mnie dzwonić i dadzą mi tego Netflixa na pół roku za darmo ale dopiero po miesiącu ponieważ musi się umowa uaktywnić czy coś takiego . Także muszę czekać innej opcji nie mam 😕 dziwna sytuacja nikt nic mi nie powiedział a w salonie jak brałam umowę to mówiłam że chce z netflixem 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Dekoder 4k stream netflix


@Oliwiesiunianapisał(-a)

 😕 dziwna sytuacja nikt nic mi nie powiedział a w salonie jak brałam umowę to mówiłam że chce z netflixem 


To tylko potwierdza "kompetencje" niektórych (powtarzam niektórych) "konsultantów" w salonach (podobna sytuacja jak ta ze stickiem).

Trzeba mieć tylko nadzieję że za miesiąc wszystko już będzie ok, @Oliwiesiunia  dawaj znać jak się sprawy potoczą.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5497
  • 22130
  • 181

Dekoder 4k stream netflix


@Oliwiesiunianapisał(-a)

Sprawa wygląda tak dzwoniła do Netflixa to nie potrafili zrobić i kazali dzwonić i kazać Orange żeby mi to zrobili . Dzwoniłam do Orange powiedzieli że gościu który mi dawał umowę nie dał mi Orange z netflixem na pół roku za darmo tylko sam Orange love czy coś takiego . I 25.10 będą do mnie dzwonić i dadzą mi tego Netflixa na pół roku za darmo ale dopiero po miesiącu ponieważ musi się umowa uaktywnić czy coś takiego . Także muszę czekać innej opcji nie mam 😕 dziwna sytuacja nikt nic mi nie powiedział a w salonie jak brałam umowę to mówiłam że chce z netflixem 


A jak już wzięłaś tę umowę do ręki żeby ją podpisać, to był na niej ten Netflix czy nie?