Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder 4K stream i wyłączanie apki Orange TV


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 23
  • 80
  • 1

Dekoder 4K stream i wyłączanie apki Orange TV

Cześć,

 

Po włączeniu dekodera i aplikacji Orange TV, po kilku do kilkunastu minutach aplikacja się zamyka i dekoder przechodzi do ekranu domowego.

Musze ponownie włączać aplikację. 

Najciekawsze jest to, że dzieje się tak tylko przy pierwszym uruchomieniu apki w dniu, później działa już bez przeszkód.

 

Wiecie co może być grane?

11 ODPOW. 11

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18695
  • 53542
  • 733

Dekoder 4K stream i wyłączanie apki Orange TV

@AdrianWyka proponuję restart dekodera do fabryki. Jeżeli dalej sytuacja będzie się powtarzała, to wymiana dekodera.

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 10
  • 59
  • 1

Dekoder 4K stream i wyłączanie apki Orange TV

Nie zauważyłem takich problemów na moim dekoderze ( używany jest sporadycznie jako drugi dekoder), ale jak masz taki objaw to bym poczekał na aktualizację oprogramowania, wymiana dekodera to jakiś absurd. Na komputerze jak program nie działa prawidłowo to nie wymieniasz komputera tylko zgłaszasz do producenta softu.  


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2432
  • 10085
  • 89

Dekoder 4K stream i wyłączanie apki Orange TV

Cześć @AdrianWyka 

Jeśli masz problem z aplikacją Orange TV na dekoderze 4K Stream to spróbuj wykonać reset aplikacji w dekoderze. Przesyłam Ci artykuł z forum NO jak należy dokonać resetu Dekoder 4K Stream - resetowanie aplikacji Orange TV https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Telewizja/Dekoder-4K-Stream-resetowanie-aplikacji-Orange-TV/ta...

Może uda się rozwiązać problem na Twoim dekoderze

Pozdrawiam 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13345
  • 54731
  • 647

Dekoder 4K stream i wyłączanie apki Orange TV

@AdrianWyka kiedyś wyjaśniałem takie zachowanie. Apka aktualizuje się jak każdy android, więc po uruchomieniu szuka nowych ustawień i dlatego się później uruchamia ponownie. U rekordzistów po 3 razy 😁

Nie wiem tylko od czego to zależy, że u jednego nie działa w ten sposób, a u drugiego tak 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 10
  • 59
  • 1

Dekoder 4K stream i wyłączanie apki Orange TV

@agat13 u mnie nie ma takiego zachowania aplikacji, ty znowu snujesz teorie. Jak dobrze rozumiem, sugerujesz że codziennie dekoder otrzymuje aktualizacje?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13345
  • 54731
  • 647

Dekoder 4K stream i wyłączanie apki Orange TV

@Uiteexi  nie teorie...tak się zachowywał dekoder ( a nawet dwa po wymianie) i nie wiem od czego to zależy ale tak czasem jest 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 10
  • 59
  • 1

Dekoder 4K stream i wyłączanie apki Orange TV

@agat13  to łatwo możesz sprawdzić w ustawieniach aplikacji, skąd masz tyle wiedzy o tym urządzeniu? Jeżeli swoje opinie i wiedzę opierasz na forum to jest to bardzo słabe.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 23
  • 80
  • 1

Dekoder 4K stream i wyłączanie apki Orange TV

@Uiteexi
Problem mam chyba od kilku miesięcy, ale jakoś tak to olewałem. Chociaż nie znaczy to że będę dekoder już w tym momencie wymieniał, bo coś mi mówi że to jest kwestia czegoś w oprogramowaniu.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5600
  • 22735
  • 189

Dekoder 4K stream i wyłączanie apki Orange TV

@AdrianWyka 

Może to kwestia połączenia z siecią? Jak jest niestabilne, to apka wyczynia cuda.

PS. Piszę wyłącznie z autopsji.