Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

ROZWIĄZANE

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

@ludwik1 ale tylko przy VDSLu


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

@1pietrek1  jak znam Orange to tylko dla nowych nowych Abonentów tak zawsze jest np jak wprowadzili dekoder Samsung icu 100 czy funbox 3 .0 tylko dla nowych i tak pewno będzie z tym nowym dekoderem . choć jak by każdy miał szanse miło by było osobiście wole zostać przy samsungu ICU .

 

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

@BORAX Jak mam rozumieć ten tekst ? bo z tego co piszę to nowe kanały będą dostawane sukcesywnie tylko do dekodera nowego IWU 200 ? inni nie będą mieć dostępu ? bo tak to rozumiem informację z  tej strony 

https://nt.interia.pl/audio-wideo/news-orange-z-nowym-dekoderem-4k,nId,3157027dziwnedziwne  


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 46
  • 47
  • 1

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

Czy macie na swoich dekoderach ICU w menu możliwość zamówienia usługi Multinagrywarka? U mnie niestety nic nie ma, czy możliwe jest tylko zamówienie przez infolinię? Czy rzeczywiście koszt miesięczny usługi to 5zl dla obecnych klientów jak podaje Telepolis? Na stronie Orange jest przy ICU 100 informacja, że wspiera Multinagrywarkę. 


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

@aro87  Usługa jest bezpłatna dla nowych abonentów Orange TV oraz abonentów Orange TV, którzy podpisali umowę po 17 czerwca 2019. Dla pozostałych abonentów usługa płatna jest 10 zł / m-c.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 46
  • 47
  • 1

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

@RaDo_sny dzięki. Pozostaje sprawa aktywacji usługi na ICU100. Zgodnie z informacją na stronie https://www.orange.pl/view/multinagrywarka aktywacja odbywa się poprzez menu dekodera i wybór aplikacji Multinagrywarka, ale ja w menu nigdzie takiej opcji nie mam. Na stronie są podane również kanały dostępne w Multinagrywarce - czy oznacza to, że nagrywać do chmury będę mógł tylko te kanały, czy może chodzi o to, że dla tych kanałów można odtwarzać 7 dni wstecz? 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

@aro87 
U mnie opcja Multinagrywarki pojawiła się jako kafelek na prawo od dotychczasowej opcji nagrywarki. 
Dziś wieczorem jak będę w domu to potestuję. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 46
  • 47
  • 1

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

@Sebastian1 a czy masz jakąś nową ofertę Światłowódu? Ja mam jeszcze sprzed zmian w czerwcu, z grudnia 2018. Być może ta opcja będzie stopniowo dodawana obecnym abonentom.

Ja obok nagrań mam tylko Shazam, Canal+ i Orange TV Go


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

@Sebastian1  u mnie nie ma jest tylko nagrywarka tv go Orange i reklamy VOD 😄


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 46
  • 47
  • 1

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

Zresetowalem właśnie dekoder, pojawiła się Multinagrywarka.