Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy w Styczniu coś nowego w Orange TV IPTV :)


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 547
  • 1719
  • 2

Czy w Styczniu coś nowego w Orange TV IPTV :)

Pozdrawiam was 😘

11 ODPOW. 11

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Czy w Styczniu coś nowego w Orange TV IPTV :)

Na blogu cisza, to nic nowego nie będzie 😎

Obstawiam i Luty bez nowości 😎

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 547
  • 1719
  • 2

Czy w Styczniu coś nowego w Orange TV IPTV :)

22 02 zmiany w Ofercie TV IPTV Orange wysyła listy e-mail ja nie dostałem jeszcze nic 😄


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Czy w Styczniu coś nowego w Orange TV IPTV :)

@ryba168 ale w lutym wytną kanały ☹️ Nic raczej w zamian nie dadzą 🤔😎


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Czy w Styczniu coś nowego w Orange TV IPTV :)

@ryba168 w styczniu tego nie wiem lecz ponoć mają dodać NOVELAS+ z portfolio C+ ale to w drugiej połowie lutego, podobno 22.02.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Czy w Styczniu coś nowego w Orange TV IPTV :)

@slav72 no to Luty jednak coś dojdzie, na osłodę 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 327
  • 1

Czy w Styczniu coś nowego w Orange TV IPTV :)

Ten kanał to padlina / zapchaj dziura i szkoda na niego miejsca na liście kanałów 😛


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 213
  • 945
  • 0

Czy w Styczniu coś nowego w Orange TV IPTV :)

@ryba168 22 02 zmiany w Ofercie TV IPTV Orange wysyła listy e-mail ja nie dostałem jeszcze nic

 

Nie wiem ile w tym prawdy ale ja zauważyłem taką informację ktoś napisał w komentarzach na satkurierze, że jeżeli ktoś zawierał umowę w okolicach wakacji i póżniej to takiej informacji nie dostanie, że może wypowiedzieć umowę związku z tymi zmianami zaplanowanymi na luty. Ja też nie dostałem nic nawet chociażby wzmianki samej, że się coś zmienia w ofercie, że szykują się takie zmiany. Nie jesteś jedyną osobą, która nic nie dostała.


 

 

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Czy w Styczniu coś nowego w Orange TV IPTV :)


@shevchenko_1987napisał(-a)

Ten kanał to padlina / zapchaj dziura i szkoda na niego miejsca na liście kanałów 😛


@shevchenko_1987  a to już swoją drogą tak samo jak inne serialowo-tasiemcowe kanaliki, ale skoro @ryba168 pytał o nowości to napisałem.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 213
  • 945
  • 0

Czy w Styczniu coś nowego w Orange TV IPTV :)

Żeby być dokładniejszym tutaj w tym temacie to chodzi jeszcze o te kanały jako nowość niby oprócz Novelas+ HD, to Novela TV HD, Motowizja HD, Mixtape HD, Water Planet HD i Active Family HD, TVP Nauka, CBS Reality przesunięty z pakietu wyższego do niższego .

 

W styczniu wątpię, żeby coś się pojawiło skoro w lutym takie zmiany są zaplanowane to jest za krótki okres.

 

Co do kanałów które znikną to mam nadzieję, że orange znajdzie jakiegoś dostawcę w przyszłości i podpisze umowę, żeby z powrotem się pojawiły w iptv (chodzi mi o axn i bbc czy ten  sundance tv a Festiwal 4K szkoda zachodu)