Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy pojawi się kanał Pogoda24TV? Dlaczego nie mam w najwyższym pakiecie AXN oraz Filmbox?

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

Czy pojawi się kanał Pogoda24TV? Dlaczego nie mam w najwyższym pakiecie AXN oraz Filmbox?

Mam pytanie czy Orange zamierza włączyć do oferty kanał Pogoda24TV oraz czemu jak mam pakiet najwyższy nie mam dostępu to kanałów AXN oraz paczki kanałów FILBOX bo płacąc ponad 200zł to raczej powinienem mieć dostęp do tych kanałów a nie ze muszę jeszcze dokupić następne paczki kanałów 

 

 

 

___________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12998
  • 53386
  • 620

Czy pojawi się kanał Pogoda24TV? Dlaczego nie mam w najwyższym apkiecie AXN oraz Filmbox?

@Tomasz71Dopiero była premiera https://satkurier.pl/news/235358/pogoda24tv-znamy-logo-co-w-ofercie-kanalu.html Warto złożyć pomysł w dziale Pomysły NO. Trudno nam użytkownikom powiedzieć coś o planach operatora. AXN wypadł całkowicie z oferty IPTV w lutym 2023. Się widać nie dogadali z dostawcą

Pakiet 5 kanałów Filmbox jest dostępny za dodatkową dopłatą 15zł- taka jest oferta firmy i nic na to nie poradzimy

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12998
  • 53386
  • 620

Czy pojawi się kanał Pogoda24TV? Dlaczego nie mam w najwyższym apkiecie AXN oraz Filmbox?

@Tomasz71Dopiero była premiera https://satkurier.pl/news/235358/pogoda24tv-znamy-logo-co-w-ofercie-kanalu.html Warto złożyć pomysł w dziale Pomysły NO. Trudno nam użytkownikom powiedzieć coś o planach operatora. AXN wypadł całkowicie z oferty IPTV w lutym 2023. Się widać nie dogadali z dostawcą

Pakiet 5 kanałów Filmbox jest dostępny za dodatkową dopłatą 15zł- taka jest oferta firmy i nic na to nie poradzimy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 254
  • 1076
  • 0

Czy pojawi się kanał Pogoda24TV? Dlaczego nie mam w najwyższym pakiecie AXN oraz Filmbox?

Co do AXN to nikt w tej chwili nie ma chyba że ktoś kupił pakiet od C+ (Extra+) jak był jeszcze do kupienia to samo z pakietem Filmbox to jest oddzielny pakiet przynajmniej w orange.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 602
  • 1

Czy pojawi się kanał Pogoda24TV? Dlaczego nie mam w najwyższym pakiecie AXN oraz Filmbox?

Ja trafiłem w grudniu na konsultanta, który mi dołączył do najwyższego pakietu Eleven, 3 innych sprzedawców  wcześniej o tym nawet się nie zająknęło. Filmboxy nie były mi extra za free proponowane.