Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy będzie dostępny Disney plus ?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Czy będzie dostępny Disney plus ?

Czy będzie dostępny Disney plus w Orange?

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Czy będzie dostępny Disney plus ?

Disney+ jest w Plus 🤣

Pomysł zrobić, jak będzie zainteresowanie i Orange będzie zainteresowany, to pomysł chwyci 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Czy będzie dostępny Disney plus ?

Dziwne że Disney+ nie ma w Canal+ 😋, w końcu + (czytaj "plus") zobowiązuje 😁😂😉

Anonim

Nie dotyczy

Czy będzie dostępny Disney plus ?

@slav72  pewnie prędzej będzie w Canal+, niż w Orange, ale mogę się mylić 😃


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Czy będzie dostępny Disney plus ?

@Anonim podejżewałem że Ci operatorzy co chcieli wprowadzić do siebie Disney+ to już wprowadzili, co do C+ to wstrzymał bym się z "pewnikami" gdyż do dziś nie udostępnili jeszcze na swoje deki HBO MAX.

Anonim

Nie dotyczy

Czy będzie dostępny Disney plus ?

@slav72  masz rację, to obstawiam Orange, taka oferta przyciągnie klientów 😎


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5374
  • 21526
  • 173

Czy będzie dostępny Disney plus ?


@Citi2017napisał(-a)

Czy będzie dostępny Disney plus w Orange?


A co, jest jakiś problem z dostępnością Disney plus? Zgodnie z informacjami na stronie platformy płacisz 29PLN miesięcznie i oglądasz... Liczysz na to, że dekodery IP TV będą obsługiwały tę platformę? Pewnie Stream 4k już wspiera (a w każdym razie nie widzę powodu żeby nie wspierał), inne nigdy nie będą wspierały (IMHO). Platformy oferujące streaming filmów nie są zasadniczo wspierane na flagowych dekoderach operatora. Casus Netfiix i ICU100 jest tu raczej wyjątkiem niż jaskółką czyniącą wiosnę.

 

Czy też może chodzi Ci o to, żeby móc zawierać umowę z Disney+ za pośrednictwem Orange, na korzystniejszych niż standardowe warunkach? Skąd pomysł że to mogłoby się zadziać? Jest jakiś precedens takiej promocji z D+?

 

PS. Widzę że są takie sprzedaże wiązane w Polsacie i u operatorów komórkowych, ale trudno mi się doszukać w tych ofertach oszczędności. Wolałbym żeby Orange w takie konszachty nie wchodził, klienci wychodzą na tym najczęściej tak sobie - vide casus C+.