Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

CI+

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

CI+

► W temacie uporządkowano etykiety - Moderator Wiktor ◄

 

Witam. Mam pytanko.

Mam dekoder i router wpiety do komputera i do telewizora. Kupilem drugi telewizor do drugiego pokoju. Jak mam się wpiac zeby byla telewizja? Czy Orange daje dodatkowa karte zeby wpiac sie do modulu interface? Pozdrawiam. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

CI+

Kłoci się tu internet 35 Mb/s z Liveboxem 2.0 -raczej Funbox 2.0. Jeśli masz dekoder WHD80 to do multiroom dostaniesz UHD88 on nie ma wifi. WHD80 dajesz po wifi a UHD88 po kablu. Pamiętaj że multiroom zabierze ci kolejne ok 6-8 Mb/s na przesył TV

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

CI+

Nie ma CI w orange.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

CI+

Multiroom za 10 zł mc o ile masz TV po kablu w opcji do 80 Mb/s lub swiatlowod. Inaczej się nie da.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

CI+

Jeden telewizor mam po kablu i dziala ale do drugiego też bede musiał targac 15m kabla do 2 pokoju? Masakra. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

CI+

Nadal nie wiemy jaką masz ofertę TV - satelita, IP (tu ważna prędkośc neo) czy FTTH.
Po satelicie - brak multiroom
Po IP i FTTH można puścić drugi dekoder po wi fi. Można również zastosować liveplugi wykorzystujące sieć elektryczną.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

CI+

Tak to jest jak pytasz amatora o wszystko 😁 Mam internet 35 mb/s, mam Livebox 2.0, mam podpiety internet po kablu do komputera, router i z routera kabelek do dekodera i z dekodera kabelek do telewizora. Mam ofertę Orange Love. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

CI+

Kłoci się tu internet 35 Mb/s z Liveboxem 2.0 -raczej Funbox 2.0. Jeśli masz dekoder WHD80 to do multiroom dostaniesz UHD88 on nie ma wifi. WHD80 dajesz po wifi a UHD88 po kablu. Pamiętaj że multiroom zabierze ci kolejne ok 6-8 Mb/s na przesył TV

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

CI+

Nie wiem skąd się wziąłeś ale jesteś kozakiem w rozwiązywaniu problemów. Mam dekoder WHD80. Rozumiem ze ide do Orange po Multirooma i dziala po Wifi jak dekoder tak? 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

CI+

Multiroom i teoretycznie dadzą UHD88 bez wifi i jego dajesz na kablu a whd80 już teraz możesz połączyć po wifi i zobaczyć czy masz zasięg na drugim telewizorze. Podłącz go do drugiego telewizora , wciśnij jednocześnie przyciski p- i p+ na przednim panelu dekodera -, zaświeci się dioda i wtedy wps na modemie.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

CI+

Czyli muszę kupic multiroom, podlaczyc go do WHD80 za pomoca Wifi i ten multiroom podpinam kablem do drugiego telewizora tak?