Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

Canal+Online, też jest w umowy IPTV Orange? Że dali im to...........

To tak samo jak Orange TV GO w umowy DTH Orange z Canal+.

A jedno i drugie jest w Orange LOVE, do którego przysługuje Orange TV GO.

Czyli z tego wynika regulamin Orange TV GO kłamie i nie przysługuje to do wszystkich ofert Orange LOVE.

I ktoś jak tym przypadku łamie ten regulamin i do tego nie przyznaje i oszukuje swoich abonentów ofert DTH Orange, czy z Canal+ lub bez Canal+, bo to nie ma żadne znaczenie w tym przypadku.

Oczywiście nie dając Orange TV GO po równo do wszystkich umów Orange LOVE.

Anonim

Nie dotyczy

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

@Henryk12  zamiast tu pisać, to list do Orange napisz i opisz sytuację, jak ci się te usługi należą, to walczyć o swoje, tu tego nie załatwisz 😎


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

@Henryk12 

Jeśli operator udostępnił Ci usługę, której nie masz wprost gwarantowanej na swojej umowie, to pozostaje Ci się z tego cieszyć. Natomiast wnioskowanie na tej podstawie, że należą Ci się także inne, nie uwzględnione w umowie usługi, jest nieuzasadnione. Nazwy poszczególnych pakietów usług mają tylko znaczenie marketingowo - orientacyjne (lub dezorientacyjne, tak jak w Twoim przypadku), pod bardzo podobnymi nazwami zawierane są umowy na istotnie różniących się warunkach. Obowiązuje wyłącznie to, co masz na piśmie.

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

Pisma tu nic nie dadzą, zaczną tracić klientów, abonentów i wpływy to się zaczną zastanawiać czemu tracą i może wtedy dopiero dadzą to wszystko po równo co jest u innych operatorów i to zrobią.

Bo jak są niedopracowane oferty, czegoś brakuje, coś nie działa to ludzie takie oferty w tyłku mają,

nie chcą tego więcej. Tak jak wszystko opisałem.

I pójdą tam gdzie to jest i do takiego operatora, gdzie operator łaska nie robi swoim abonentom i nie wyróżnia jednych, jednym daje wszystko, drugim nic, na tych samych zasadach.

Bo z tych odpowiedzi niektóre osoby wynika, że oferta DTH Orange z Canal+ z pakiet Orange LOVE nie jest wcale w ORANGE,  tylko w CANAL+ i dajmy jakbym był abonentem Canal+ i miał zawartą umowa w salon Canal+ jestem tak tu traktowany i odsyłany tu do Canal+. A Orange TV GO jest w Orange LOVE, a nie w CANAL+ przecież.............

I nie jestem abonentem CANAL+, tylko Orange i rachunki płacę dla Orange!

I jakbym był abonentem Canal+ to bym pisał do Canal+, a nie tu.

A Canal+ ma w tyłku abonentów Orange i Canal+ nie interesuje Orange i nowe oferty tv Orange.

Zarówno IPTV z Canal+ i DTH z Canal+.

Oni mają swoich abonentów i swoje oferty tv w Canal+.

A w Orange widać jest podział na lepszych i gorszych abonentów, jedni dostają drudzy nic, tak wychodzi w ofertach ORANGE TV..

Anonim

Nie dotyczy

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

@Henryk12  jesteś abonamentem Orange i Canal+, ale skoro ofertę Canal+ prowadzi ci Orange, to jest słabo, nie masz całej oferty, nic z tym nie zrobisz, trzeba było pomyśleć przed podpisaniem umowy i ją przeczytać, wypada się pogodzić z tym co masz, na więcej nie ma co liczyć.

Orange odchodzi od takich ofert i klienci też to akceptują, teraz dominuje IPTV, gro korzysta z oferty telewizji internetowej 😎


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

Abonentem Canal+, żadnym nie jestem, bo nie mam z nimi żadne umowy i im rachunki nie płacę,

jestem tylko samym abonentem Orange, tam rachunki płacę i mam wszystkie umowy,

a komu Orange pośredniczy i z czym to mnie nie interesuje.

Chyba bardziej Orange jest w tym przypadku zakładnikiem i abonentem CANAL+, bo korzysta z usługi tego operatora i nie ma swoje.......zarówno w IPTV i DTH, jeden kontener z Orange TV GO z CANAL+.

I z tego wynika Orange nie przestrzega swoich regulaminów nie dając Orange TV GO do wszystkich ofert Orange LOVE z telewizją.

No tak, monopol i kapitalizm, ustala te regulaminy Orange, a przestrzegać nie musi, inni tylko muszą i abonenci.

Tak wynika z tego. Ty masz płacić(czyli dajmy ja abonent) i nic się nie odzywać.

Anonim

Nie dotyczy

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

@Henryk12  jesteś abonentem Canal +, Orange tylko pośredniczy, komu ty rachunki płacisz nie istotne 😎

Ty chyba nie czytałeś umowy, zresztą kto je czyta, tylko podpisujecie w ciemno, potem są takie tematy jak ten 😎

Anonim

Nie dotyczy

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

@Henryk12  skoro jesteś abonentem Orange, to oferta Canal+ cię nie dotyczy, masz to co w umowie z Orange podpisałeś, oferta jest inna, te pakiety co chcesz nie dostaniesz, bo są dla klientów Canal+, to co w IPTV też cię nie dotyczy, to inna oferta, ty masz satelitarną, od której Orange odchodzi po woli, bo zainteresowanie nikłe 😎


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.


@Henryk12napisał(-a)

Pisma tu nic nie dadzą,

...


Pełna zgoda, pisma nic tu nie dadzą. Dlatego też nie radziłem Ci żebyś pisał pisma. Fraza "liczy się to, co masz na piśmie" w języku polskim znaczy mniej więcej tyle, co "liczy się to, co jest napisane w umowie którą podpisałeś", i to miałem na myśli.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

Regulamin do Orange TV GO, kto tworzył Orange i tam jest wyraźnie, że jest to dawne do ofert Orange LOVE,

a tu jest oferta Orange LOVE z telewizją DTH Orange (z Canal+) i czemu te Orange TV GO jest nie dostępne dla ta oferta DTH?

Podobnie listę, kanałów, pakietów dostępnych w ofercie DTH Orange (z Canal+) ustalało i robiło Orange,

a nie Canal+, nie dorzucili ten pakiet kanały MULTI MAN PACK  z Canal+ cały i odsyłają teraz do Canal+ i że to nie oni są winni. A dalej jest to niedostępne w ich oferta.

W obu przypadkach tylko i wyłącznie Orange za to odpowiada i jest winne, że nie ma tego w oferta lub jest to blokowane swoim abonentom Orange LOVE z DTH, jak w przypadku Orange TV GO.

A nie Canal+ i z Canal+ niby blokują lub nie dają. A Orange tak robi swoim abonentom, że nie daje i blokuje.

SIMLOCK, tak zawsze było i jest w tej firma.

I dopiero jak nie mają wyjścia rynek,technologia ich wyprzedza, tracą klientów, abonentów dajmy,

to może dopiero coś dadzą, ale też nie zawsze.

Tak było, jest i  będzie i nic tu się nie wskóra widać w tych kwestiach.

Robią przeciw swoim abonentom, którzy ich utrzymują i płacą rachunki.

Widocznie mają dużo abonentów i im nie zależy na abonentach.

A ofert nie potrafią dobrze zrobić, żeby było jak u innych i upominaj się potem po podpisanie umowa, bo czegoś brak lub zblokowane.

Więc nie wiem jaki sens jest takiego myślenia, ktoś nie dokupi tu, bo brak, pójdzie drugi raz tam gdzie to jest dostępne, a tu więcej nie zakupi, podobnie zablokują coś abonentom więcej tego nie weźmie u nich, będą to dalej im blokować, pójdzie tam gdzie to nie po blokowane. A to wszystko też są wpływy firmy, potem utrzymanie firmy. więcej abonentów firma rozwija, mniej ofert, po blokowane mniej abonentów firma zwija.

I rynek, abonenci też mają duży wpływ na dochody firmy, gdzie biorą usługi i u jakiego operatora.

Ten wygrywa, który ma najwięcej, bo wtedy ma największe zyski i potem może z tego inwestować w nowe usługi i rozwijać ofertę, żeby mieć jeszcze więcej. A tu widać spada to powoli, zamiast rozwijać takim postępowaniem.