Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.


@Henryk12napisał(-a)

Warto też upewnić, czy Canal+Online przysługuje klientom IPTV i z jakiej racji?

To czemu klienci IPTV dostali dostęp do Canal+Online, jak mają dostęp do Orange GO?

A na odwrót już nie ma, czyli abonentom DTH z Canal+, nie przysluguje prawo do Orange TV GO.

A jedni i drudzy są przecież abonetami jednej firmy Orange, a nie jakiegoś Canal+.

Rachunki płacę do Orange, a nie do Canal+, więc proszę mnie z tym do Canal+ nie kierować, bo obie oferty są w jednej firmie Orange, ta IPTV i DTH też!

I Orange TV GO nie jest z Orange jak jestem ich abonentem? I mi dajmy nie przysługuje, bo mam DTH , a nie IPTV?


@Henryk12  to że klienci IPTV mający w ofercie Canal+ dostali dostęp do Canal+Online jest decyzją operatora o nazwie Canal+ nie Orange i tam należy kierować swoje zapytanie czemu dali dostęp.

Anonim

Nie dotyczy

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

@Henryk12  ty masz operatora kablowego w bloku (internet światłowodowy i oferta telewizyjna), jak umowy będą bez lojalki, to skorzystaj z ich oferty, TV też oferują, więc będzie lepiej, teraz jak ci czegoś brakuje w ofercie, to Orange i Canal+ trzeba zgłaszać, tak zawiłe masz te umowy, że ja bym tego nie ogarnął, chyba bym zignorował temat i płacił tylko, nie narzekał na oferty, bo to mix i nie wiadomo, kto za co odpowiada.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

Internet mam z Orange neostrada 10 mB/s, a nie światłowód, więc,

mam pakiet Orange LOVE z Orange, telefony komórkowe mam w Orange,

telewizja mam DTH satelitarna z Orange, a skąd, że jest to z Canal+ mnie to nie nie interesuje, w IPTV też są kanały z Canal+.

jestem abonentem Orange,a nie Canal+,

Orange TV GO jest też z Orange, a nie Canal+,

więc potrzebna tu decyzja operatora Orange, a nie Canal+,

bo kanały z Orange GO są podobne i powtarzają co w oferta moja DTH i to wszystkie prawie oprócz tych premium, kilku brakuje,

więc mogliby chodź udostępnić w Orange GO, te kanały co mają tam dla abonentów DTH Orange TV również , podobnie jak zrobił Canal+ dla abonentów IPTV Orange.

A tutaj jestem przecież abonentem Orange i DTH Orange, a nie Canal+, to tym bardziej Orange to powinno dać i zrobić, bo jest to u jednego operatora wszystko i od niego. A nie jakieś problemy stwarzać i blokować swoim abonentom oferty DTH Orange TV dostęp do Orange TV GO!

To Canal+, może blokować abonentom Orange, ale w Orange jak to wszystko jest i tak robić swoim abonentom DTH Orange? I zalogować, żeby nie dało swoim ID usługa i kodem zaufanym.............i błędne hasło i login..........

 

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

@Henryk12  proszę czytaj ze zrozumieniem, napisałem tylko tyle że jeśli masz pretensje iż klienci IPTV mają dostęp do Canal+Online to kieruj je do Cana+ (to ich decyzja kto dostał uprawnienia nie Orange), zaś o usłudze Orange TV GO nic nie pisałem.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

Nie, mam pretensje do Orange, bo jestem w Orange i mam zblokowany dostęp do Orange TV GO i nie mogę zalogować swoim loginem i kodem POUFNYM, a mam przecież u nich oferta Orange TV DTH z pakietem LOVE. I klienci IPTV mają to za darmo i dostęp, a DTH zalogować nie mogą i mają to zblokowane. A jedni i drudzy są abonentami Orange.

A Canal+ to inna sprawa co komu udostępnia i gdzie i to ich sprawa i że dali również Canal+Online do IPTV Orange.

A tutaj Orange nie daje dostępu do Orange TV GO dla swoich przecież abonentów DTH Orange (z Canal+).

I w tym jest problem, że robią nie ok.

Bo jednym i drugim powinni zrobić podobne po równo, a tu IPTV kablówka dostała Canal+Online, miała przecież darmowe Orange TV GO.

A w  DTH Orange (z Canal+) nie ma Orange TV GO nawet.................tym samym na komputerze nie obejrzę nawet TVP1, TVP2, TVP SPORT.............bo w Canal+Online nie ma tego w kanałach, a jest tylko w Orange TV GO, chodź jestem klientem Orange i blokują im to.

Wpisuje w Orange TV GO swój login- ID usługa TV , hasło-- swój kod poufny i BŁĄD...............błędny login i hasło wcale zalogować nie mogę i korzystać z Orange TV GO, chodź jestem abonentem Orange i mam w Orange usługa TV.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

Orange LOVE chyba nie jest ofertą z Canal+? A Orange TV GO jest dawane abonentom z pakietem Orange LOVE i teraz w tym wypadku czemu to nie jest dostępne również dla abonentów LOVE satelitarnych DTH Orange TV ( także nowych umów z Canal+)?

To wszystko jest przecież w Orange, podobnie jak IPTV z LOVE ( w tej oferta też jest Canal+ dostępny i jest z Canal+) , czy stare umowy DTH Orane TV z LOVE (w nich też był Canal+ na umowach i było z Canal+).  

Czym to się ma różnić?

 

Orange TV GO jest bezpłatne dla:

*dotyczy pakietów Love Extra i Premium oraz Love Standard i Internet domowy z TV zakupionych od 26.07.2021. Dla pozostałych klientów usługa jest dostępna w cenie 4,99 zł/mies.

 

?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21544
  • 173

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.


@Henryk12napisał(-a)
...

Czym to się ma różnić?

...


Tekstem Umowy który się podpisuje (po przeczytaniu).


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

W umowa ta jest wyraźnie napisane, że jest to Orange LOVE, a Orange TV GO jest dawane przecież ,do pakietów Orange LOVE. A tu mamy Orange LOVE z usługa telewizyjna DTH Orange TV w tym pakiecie.

Motywacja taka, że jest to z Canal+, czy skądś indziej mnie nie przekonuje i jest mało przekonywujące.

Jest robione moim zdaniem nie ok, jednym jest dane te Orange TV GO, a drugim na tych samych zasadach już nie.

Wiem, że to zależy od decyzji firmy, ale jak jednym jest dane, drugim też powinno być tak samo udostępnione, jest przecież ta sama oferta Orange LOVE.

A nie jakieś wyjątki i blokowanie tego zwłaszcza swoim abonentom.( motywacja, bo niby z Canal+ i w Canal+... temu brak i zblokowane mało wiarygodna).

A z Polsatu to nie jest, w tej ofercie ten kanał też jest i inne Polsatu..........jak nie do Canal+ to może do Polsatu jeszcze będziecie wysyłać ludzi z waszymi niedopracowanymi ofertami.

I może licencje Polsatu jeszcze trzeba, bo brak do tej pora w DTH wszystkich jego kanałów, chodzi o Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Doku, Polsat Rodzina i.t.p, w IPTV Orange to jest.

Nie dość, że brak pełnej oferty pakietowej,kanałowej z Canal+ w DTH Orange TV, brak MULTI MAN PACK......i z IPTV też brakuje w sporo kanałów DIZI TV, FILMAX,TVP Kobieta,brak pakietu FUN i jest dużo mniej w DTH.

To jeszcze Orange TV GO też zblokowane............;(

A dają loginy do tego i kody poufne, a co do czego SIMLOCK zrobiony swoim abonentom w tym Orange TV GO.

Zresztą te Orange TV GO też niedopracowane, brak aplikacji na Android TV i też okrojona oferta kanałowa...........i jest do poprawy całe na wzór Canal+ONLINE 

Nie będę płakał za tym, w końcu udam jak wysyłają bezpośrednio do Canal+ lub Polsat lub innego operatora kablowego, tam wezmę oferta TV  jak tak robią i więcej nigdy TV od Orange nie wezmę. Taki finał, a tu więcej nie ma zamiar pisać, bo i tak nikt tego nie czyta.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

Można było się spodziewać takich problemów, jak Orange podjął decyzję o podpisywaniu umowy na TV-SAT z Canal+. Teraz przekonać trzeba klienta, że umowa na usługi telekomunikacyjne jest z Orange, natomiast telewizyjne już z innym dostawca. Podpisywane są przecież dwie umowy z dwoma operatorami. Teraz klient się domaga tego, co w umowie nie jest zapisane.

Natomiast apka Orange TV GO jest przypisana do usług telewizyjnej Orange, a nie Canal+, dlatego @Henryk12 nie otrzymałeś dostępu do niej. Jeżeli to nowa umowa, to nic nie poradzisz, jeżeli przedłużenie, to trzeba było nie przedłużać, tylko zostać na umowie na czas nieokreślony. Szkoda, że tak zostałeś potraktowany, ale to tak Orange zadecydowało i zostaje się tylko dostosować i korzystać z tych usług, na które została podpisana umowa, a raczej umowy.


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.


@Henryk12napisał(-a)

tu więcej nie ma zamiar pisać, bo i tak nikt tego nie czyta.


ależ Henryku, wszyscy tu czytamy, a ja jestem Twoim wiernym czytelnikiem.