Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak kanału dialogowego po próbie zmiany języka


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Brak kanału dialogowego po próbie zmiany języka

Witam wszystkich,

 

mam następujący problem - nie wiem czy ktoś się już z nim spotkał:

pilot do dekodera Samsung ICU 100 umożliwia zmianę kanału audio na polski/oryginalny o ile taka opcja jest oczywiście dostępna (przycisk 'audio' na pilocie). Problem występuje gdy dany program posiada tylko jedną opcję audio i przycisk zostanie wciśnięty (wyświetla się wtedy czerwony X na ekranie) - wtedy kanał audio w ogóle się wyłącza. W przypadku kanału TV wystarczy kanał zmienić, wrócić i problem zostaje rozwiązany, gorzej jest natomiast w przypadku filmów z usługi HBO GO - odpaliłem film, nacisnąłem wspomniany przycisk i kanał z dialogami zanikł całkowicie.

Co ciekawe - kanał audio (dźwięki, muzyka) działają, natomiast nie słychać żadnych dialogów. Tutaj zmiana odtwarzanego filmu, wyłączenie dekodera, wyłączenie TV, przełączenie audio na inne urządzenie nie działają (być może dlatego, że filmu 'nie da się' wyłączyć i przy każdym uruchomieniu wraca do tej samej pozycji, gdzie się go zakończyło) co owocuje filmem bez dialogów i bez napisów.

Czy ktoś napotkał już ten problem, czy znane jest jakieś rozwiązanie?

Z góry dziękuję za pomoc.

2 ODPOW. 2

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Brak kanału dialogowego po próbie zmiany języka

► Post przeniesiono tutaj z obszaru komentarzy do artykułu w Bazie Wiedzy pt. Wideo na życzenie. Porusza bowiem zbliżone zagadnienie - Moderator Wiktor ◄

 

Jak można zobaczyć w oryginalnej wersji językowej filmu?

Anonim

Nie dotyczy

Brak kanału dialogowego po próbie zmiany języka

@filreanPoczytaj sobie tutaj dekoder Samsung-ICU-100