Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak kanałów TVP - co w zamian ze strony Orange?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Brak kanałów TVP - co w zamian ze strony Orange?

To NO to do mnie czy do konia. Nie ma różnicy czy ginie jeden czy wszystkie. W umowie są jeszcze inne zapisy. Proszę czytać wszystkie punkty


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 277
  • 1705
  • 0

Brak kanałów TVP - co w zamian ze stronu Orange?

NO to Nasz Orange, możesz to traktować jako konia, albo kobyłkę 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13298
  • 54527
  • 638

Brak kanałów TVP - co w zamian ze stronu Orange?

@adzia1  może i xle myślę, ale jeśli któryś z dostawców zacznie w swoim kanale zamieszczać treści wywrotowe, to też wina usługodawcy? Może roszczenia do władz trzeba wystosować, bo to w nie zdecydowały o treści w kanale...

Orange jest tylko retransmiterem tego, co dostaje, a za treść nie odpowiada...

Zaznaczam że to moje zdanie i nikt nie musi się zgadzać.

Ja myślę, że wszyscy operatorzy mają zgryz......


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 297
  • 1234
  • 1

Brak kanałów TVP - co w zamian ze stronu Orange?

Nikt nie mówi o tym że wszystkie kanały tvp znikną skąd takie przypuszczenie albo gdzie tak pisze?  Bo praktycznie wszystkie normalnie nadają swój program, a tylko 3 z nich maja chwilową przerwę w nadawaniu. Mogłabyś żadać od orange jakieś rekompensaty gdyby ktoś kto zarządza orange siedział na Woronicza i decydował co jaki kanał tvp ma puszczać a tak nie jest albo jakby na kanałach zaczęły pojawiać się reklamy orange albo inne rzeczy operatora zamiast normalnego przekazu. Tutaj nic nie można zrobić  tylko czekać. Zadzwoń  na infolinię orange I to samo usłyszysz to są niezależne sytuacje od operatora i żadna umowa choćby  nie wiem jaką by ktoś podpisal nie wpłynie że operator nagle w miejsce problemów z zewnątrz niezależnych da coś. Przejrzyj internet i czy zauważyłaś żeby np canal + , Polsat czy inne kablówki robiły jakieś ruchy żeby dać klientom coś związku z tym co jest? Ja jakoś nie widzę żeby coś robiły te firmy.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17892
  • 186

Brak kanałów TVP - co w zamian ze strony Orange?

Z tego co przelotnie wczoraj widziałem, to w zakresie nadawania kanałów TVP nie można było obejrzeć "tradycyjnych programów informacyjnych", no i na pasmach "ośrodków regionalnych" emitowany był jeden wspólny "przekaz". Jak dla mnie trudno to nazwać nienadawaniem tych kanałów. Poza tym, warto zauważyć, że czasami nadawcy zmieniają - zastępują to co było zapowiedziane innym materiałem. Czy w takich okolicznościach też masz pretensje do dostawcy a nie nadawcy treści?

 

Uzupełnienie. Natomiast, także w ramach mojej przelotnej styczności z tymi kanałami, widziałem, że jakieś filmy były - zakładam, że zgodnie z "programem". bo akurat niektóre z nich wcale mnie nie interesują. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2034
  • 5529
  • 185

Brak kanałów TVP - co w zamian ze strony Orange?

Ja napisze jeszcze raz. Kanały są i nie są wyłączone. Nadal są w ofercie operatorów - nie tylko Orange. Retransmisja leci.
A nadawca może sobie tam puszczać 24h reklamy lub latające logo stacji.
Jeśli Masz problem to zgłoś się do właściciela stacji że Ci ramówka nie odpowiada 🙂

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 263
  • 722
  • 2

Brak kanałów TVP - co w zamian ze strony Orange?

Kanał TVP World oficjalnie kończy działalność w dobie kryzysu TVP, co więcej dowiedziałem się z Facebooka na ten temat.

A jeżeli TVP Worldu nie ma, to chciałbym by w Orange IPTV był Fox News Channel.

Kanał ten był oferowany w Polsce na przełomie lat 2000-2003 jeszcze jako kanał niekodowany na platformie Polsatu.

I dlatego chciałbym by miejsce TVP Worldu zajął właśnie Fox News Channel.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13298
  • 54527
  • 638

Brak kanałów TVP - co w zamian ze strony Orange?

@nnsq9053W9  zgłoś pomysł 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2121
  • 7809
  • 31

Brak kanałów TVP - co w zamian ze strony Orange?

A ja bym chciał jeszcze raz zobaczyć Paryż. Bo już raz chciałem.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 297
  • 1234
  • 1

Brak kanałów TVP - co w zamian ze strony Orange?

Informacje można dwojako interprentować, ktore sie pojawiają. W tym artykule, który podaje niżej w linku podają ze działalność tego kanału będzie zawieszona do połowy stycznia. A takie określenie dla mnie nie oznacza odrazu zamknięcia kanału bo można to też zinterpretować że jak skompletują nowy zespół dziennikarski a dziennikarze są zmieniani teraz jak widać to wznowią nadawanie. Ale to się okaże  w późniejszym terminie czyli połowa  stycznia czy to co dzisiaj piszą oznacza całkowite zamknięcie czy to oznacza taką przerwę o jakiej np piszę. Póki co ponoć jutro kanał tvp info ma być przywrócony pod wieczór i nadawac z powrotem ale to sie okaże czy tak będzie jutro i będzie można ocenić czy informacje, które  sie pojawiły są prawdziwe. https://niezalezna.pl/polska/ekipa-sienkiewicza-zwija-tvp-world-redakcja-ma-opuscic-w-nocy-studio-i-...