Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak aktywnej usługi tv w Orange love


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Brak aktywnej usługi tv w Orange love

► Temat, ze względu na specyfikę omawianego problemu, został przeniesiony z kategorii Abonament (etykiety: klient indywidualny, telewizja) - Moderator Wiktor ◄

 

Ponad tydzień temu przedłużyłem umowę w Orange dokupując usługę TV w Orange Love. Od tego czasu wchodząc w ustawienia livebox 2.0 pisze "nieaktywna" przy usłudze TV. Czy problem jest z mojej strony? Czy usługa będzie aktywna od nowego okresu rozliczeniowego ? 

15 ODPOW. 15

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Brak aktywnej usługi tv w Orange love

Tv powinna działać od razu. Umowa podpisana gdzie?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Brak aktywnej usługi tv w Orange love

@bartek4194  a otrzymałeś sprzęt do TV?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Brak aktywnej usługi tv w Orange love

Tak dostałem. Konfigurację przeprowadziłem zgodnie z instrukcją. Telewizja kablowa. Dekoder jest podłączony do routera przez wifi

 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Brak aktywnej usługi tv w Orange love

Robiłeś instalację po kablu?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Brak aktywnej usługi tv w Orange love

Instalacja po kablu. Piszę że nie wykryto sygnału. Odbiór kanałów może być utrudniony przez warunki pogodowe lub nieodpowiednie ustawienie anteny. Więcej info na stronie www.orange.pl/pomoc. A ja mam mieć tv na kablu bo anteny nie dostałem i nie chciałem. 


Pracuję w Orange
  • 16
  • 18
  • 1

Brak aktywnej usługi tv w Orange love

Jaka szybkość NEO ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Brak aktywnej usługi tv w Orange love

Do 10 Mb. Było do 20 ale z racji tv i telefonu zmniejszona do 10


Pracuję w Orange
  • 16
  • 18
  • 1

Brak aktywnej usługi tv w Orange love

Jeśli do 10 to na 100% jest to TV Satelitarna, w tej szybkości nie oferujemy IP TV


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Brak aktywnej usługi tv w Orange love

@bartek4194  No to wyszło jakieś nieporozumienie. Do 10Mbit/s jest tylko TV SAT. Anteny nawet byś nie dostał, a zaoferowano by Ci ewentualnie zakup.  Gdy dobierasz TV do Neo 20Mbit/s to prędkość jest zmniejszana w zależności czy używasz dekoder czy nie, a nie na stałe.

Co ciekawe, jak wybieram adres na stronie gdzie dostępny jest internet do 10Mbit/s, to nie ma jasnej komunikacji w jakiej technologii dostarczana jest telewizja.