Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak Orange TV GO na innych urządzeniach niż na telefonach i tabletach


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Brak Orange TV GO na innych urządzeniach niż na telefonach i tabletach

Na smart tv Panasonic nowy ze sklep teraz kupiony nie działa wcale te Orange tv go, telewizor ten ma system dedykowany MY HOME SCREEN 5.0, ma swój sklep APPS MARKET tam, są tam aplikacje do pobrania typu TVP VOD, IPLA-polsatu, GONET.TV i.t.p..........Orange TV Go brak, telewizor ten Panasonic ma swoją dedykowana przeglądarkę BROWSER, próbowałem nią zalogować do Orange TV GO, otwiera ok, loguje na konto, dodaje mi ją jako nowe urządzenie CHROME w Orange TV Go, ale gdy klikam na jakiś kanał TVP2, oglądaj,  wywala komunikat zastosuj nowszą wersję przeglądarka, CHROME ta jest wymieniona, a nie działa.................dodam tylko, że w Orange TV Go można dodać tylko 3 nowe urządzenia za okres rozliczeniowy i każda przeglądarka liczy jako nowe urządzenie i tym sposobem zostało mi jedno urządzenie do dodania w tym okresie, a oglądać i korzystać z tego nie mogę.

 

Próbowałem na inne urządzenie, przystawka z Android TV 9.0, dokładnie na dedykowany CANAL+BOX 4K, to nie ma tam wcale aplikacja Orange TV GO i ogólnie na Android TV 9.0 nie ma wcale, są tam inne aplikacje, tak samo jak na Smart TV PANASONIC, ale wszystkie i dużo:typu TVP VOD, TVP SPORT, IPLA , GONET.TV, TV TRWAM, UPC GO, HBO GO, PLAYER , PLAY NOW TV, EUROSPORT PLAYER, T-MOBILE GO, pełno, większy wybór z wszystkiego da korzystać i zainstalować, a Orange TV Go nie ma i brak i też nie da z tego korzystać.........................

 

Na tuner od Orange WHD-80 też nie da korzystać z tego Orange TV Go, da tylko w nim to wyłączyć ta usługa i zeskanować kod, a oglądać nic nie da................i korzystać z tego Orange TV Go na tym WHD-80, w razie dajmy braku sygnału satelitarnego, zwłaszcza, że on musi być połączony cały czas z internetem. Więc do czego to połączenie z internetem ma być cały czas tego WHD-80,  jak nie da korzystać nawet z tego Orange TV GO? Dajmy jak najdzie chmura burzowa i jest dłuższy czas brak sygnału satelitarnego.Wyposażony on nie jest przecież w naziemną DVB-T2.

 

I nie da korzystać z tego Orange TV  GO na telewizorze,smart tv tylko smartfon z android, komputer pc, laptop tyle. Zmieni się to w końcu, bo tylko w Orange tak jest i tak jest robione.

 

 

________________

*Post wydzielony z tematu "Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]" - moderator Wojciech.

22 ODPOW. 22

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Brak Orange TV GO na innych urządzeniach niż na telefonach i tabletach

@Henryk12  rozumiem Ciebie i Twoje zniesmaczenie brakiem usługi, ale wypisywanie tego samego w kilku tematach i wątkach na forum naprawdę nic nie pomoże.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Brak Orange TV GO na innych urządzeniach niż na telefonach i tabletach

Nic to nie jest rozwiązane, konkurencja ma lepsze oferty i u nich działa też na telewizorach i smart tv. I trzeba będzie z oferty konkurencji korzystać jak tak i nie działa tu. A czemu tu jest to blokowane i po co nie wiem. I nie ma aplikacji na Android tv 9.0, ani możliwości z tego korzystania na telewizorach i smart tv.

Dziękuję za odpowiedzi


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Brak Orange TV GO na innych urządzeniach niż na telefonach i tabletach


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Brak Orange TV GO na innych urządzeniach niż na telefonach i tabletach

@j131  z tym że to rozwiązanie jakby "pomostowe" i w wątku był box a koledze @Henryk12  chodzi o działanie apki bezpośrednio na telewizorze. Nie wiadomo też czy rozwiązanie jest bezpieczne 🤔


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Brak Orange TV GO na innych urządzeniach niż na telefonach i tabletach

@slav72w wątku był android box - zgoda, ale istotą problemu jest brak wsparcia apki na niektórych androidach. Oczywiście że to nie jest idealne rozwiązanie ale może @Henryk12 spróbuje i mu się spodoba? Kto wie...😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Brak Orange TV GO na innych urządzeniach niż na telefonach i tabletach


@j131napisał(-a)

@slav72w wątku nie był smartfon


@j131  ? 🤔


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Brak Orange TV GO na innych urządzeniach niż na telefonach i tabletach

@slav72W cytowanym wątki chodziło o wsparcie rzeczonej apki do Orange GO na TV BOX z Androidem, konkretnie Xiaomi Mi Box 4. Mimo braku oficjalnego wsparcia @deep8 był ją w stanie uruchomić instalując z zewnętrznego źródła. Niestety nie podzielił się szczegółami.  @Henryk12 ubolewa nad brakiem wsparcia dla apki na którymś android TV (w sumie pisze o "przystawce" więc to chyba też "box"? ), może spróbować podobnego podejścia.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Brak Orange TV GO na innych urządzeniach niż na telefonach i tabletach

W innej przeglądarce, dokładnie TV Internet Browser na ANDROID TV 9.0, teraz próbowałem, zalogowało mnie, dodało to urządzenie  do Orange TV Go, jako następne moje OPERA, wszystko tam widzę działa przemieszczanie, gdy klikam oglądaj kanał i na dany kanał, kółko kręci, wyskakuje wystąpił błąd, spróbuj ponownie później i nie da oglądać nic i korzystać z tego, a na komputerze jak oglądam i klikam na kanał co został w tamtym włączonym nie da go włączyć, bo wskakuje, że niby na tej OPERA ten kanał oglądam, a jest błąd i nic tam nie odbiera na tej OPERA, więc nie wiem jak już z tego korzystać, podobny błąd jak w przeglądarka BROWSER zainstalowanej na stałe i dedykowanej do nowy SMART TV PANASONIC.

 

Nawet tego urządzenia OPERA nie mogę usunąć, bo tylko dwa urządzenia w okresie rozliczeniowym można usunąć i wskakuje, pierwszym usuniętym był BROWSER ze smart tv panasonic, bo też nie działało... dwa razy dawałem chyba sprawdzałem, bo nie działało, aplikacji tam nie w tym smart tv panasonic tej orange tv go, jest tylko TVP VOD, IPLA,i.t.p.

 

a ta OPERA(chodzi o tv internet explorer na android tv 9.0)  jest trzecia i już nic nie da i nie działa,

bo same błędy tylko w tym Orange TV Go. Nikt mi teraz konta nie odblokuje na jednym komputerze tylko działa.

 

Jak nie ma odpowiedniej aplikacji tej Orange TV Go pod Android TV 9.0 jak u innych operatorów, to próbowałem to uruchomić bezpośrednio w przeglądarce, podobnie jak działa na komputerze i oglądać na telewizorze, ale nie da się i chyba bez odpowiedniej aplikacji pod to nie obejdzie, czyli konkretnie na Smart TV Panasonic i na MY HOME SCREEN ten system i pod Android TV 9.0, inaczej z tego na telewizorach nie da korzystać i na smart tv i tych urządzeniach, tym samym korzystać na tych samych zasadach z Orange TV Go.

 

Do końca okresu rozliczeniowego i będę miał to wyłączone jak tak i jak nic nie zmieni nie mam zamiar tego uruchamiać ponownie i nie będzie to działać prawidłowo w smart tv panasonic i na android tv 9.0.

i nie będzie aplikacji do tego odpowiedniej.

A są dwie inne te aplikacje potrzebne do tego,

jedna do smart tv panasonic do apps market,bo we wszystkie telewizory  panasonic jest dedykowany system my  home screen i na to, podobnie jak ma TVP VOD i IPLA dajmy tam,

a druga na Android TV 9.0 i na urządzenia z tym, podobnie jak są inne aplikacje pod to np.CANAL+, IPLA, TVP VOD, TVP SPORT, PLAYER,GONET.TV, UPC GO i wiele innych podobnych.

 

Mobilna aplikacja jest całkiem inna i tylko pod smartfony, a na smart tv i telewizory to i ona nie będzie działała prawidłowo, bo są inne ekrany w telewizorach o wiele większe i inna też rozdzielczość, nie mówiąc o innym odpowiedniku systemu Android, czyli musi być temu na Android TV, bo inaczej nie będzie wcale działać lub inny system w smart tv zależy od marki telewizora, dla Panasonica jest to dedykowany my home screen, dla Samsunga-Tizen, dla LG jeszcze inny webOS, Philips-Saphi, natomiast Sony, TLC, Toshiba ma android tv  i tak dalej,

 

_______________

Scalenie wpisów - Rafał


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Brak Orange TV GO na innych urządzeniach niż na telefonach i tabletach

@Henryk12Powodzenia w staraniach o te dwie apki. 🙂

Ale, jak już kilkakrotnie tu się lepiej ode mnie poinformowani wypowiadali, to nie jest na dziś planowane: usługa Orange GO TV nie dlatego nie jest wspierana na telewizorach że się nie da tylko dlatego że operator specyficznie tego nie chce wspierać na telewizorach - to ma być usługa dla urządzeń mobilnych, nie dla stacjonarnych telewizorów. Tak że mimo całej sympatii dla pomysłu, nie widzę większych powodów do optymizmu.😕