Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Blokada rodzicielska a VOD


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Blokada rodzicielska a VOD

Mam włączoną blokadę rodzicielską na urządzeniu a mój 2 letni syn zamówił bajkę właśnie. Powinno być to zablokowane względem mnie. Jak to zareklamować i czy uznają mi reklamację?
12 ODPOW. 12

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Blokada rodzicielska a VOD

Chodzi o vod na dekoderze?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Blokada rodzicielska a VOD

Tak dokładnie. Dopiero mam to od kilku dni. Młody ciągle pilota łapie. Włączyłem blokadę rodzicielską i myślałem że bez kodu się nie da nic a tu proszę 2 letnie dziecko zakupiło bez problemu.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Blokada rodzicielska a VOD

A jaki do model dekodera? Bo chyba nie w każdym blokada rodzicielska powoduje wyłączenie vod a jedynie blokuje dostęp do treści "dla dorosłych". Kod usługi tv powinien być do vod.

Przyszłościowo sugerowałbym skontaktować się z BOK http://orange.pl/kontakt, trochę "pomarudzić" by zlecili Ci zmianę limitu w usłudze vod na zero zł. Co do reklamacji, spróbować można - a czy uznają - wg mnie szansa 50%.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Blokada rodzicielska a VOD

Czy masz dekoder Samsung ICU 100?

 

Bo jeśli tak, to muszę Cię zmartwić: blokada rodzicielska na tym urządzeniu po prostu nie działa (ani do VOD, ani do blokowania programów "nie dla dzieci"). Ja mam w domu troje dzieci, ustawiłem ochronę rodzicielską na programy 16+ - wszystko jest ustawione, ochrona jest "włączona", ale programy 16+ widoczne są normalnie, bez pytania o hasło. Nie działa i koniec.

 

Zgłaszałem to w Orange już ładne parę razy, zawsze mnie informowano, że "najbliższa aktualizacja oprogramowania na pewno rozwiąże ten problem" - ale aktualizacji było już n, a to dalej nie działa.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Blokada rodzicielska a VOD

Dokładnie. ICU 100. I co na to Orange skoro nie działa?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Blokada rodzicielska a VOD

Dokładnie to kupił jakiś film. Nie sprawdzałem jak to się robi, ale pewnie jak na pilocie wciśnie przycisk VOD to potem cała reszta to Ok ok ok i tak do końca

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Blokada rodzicielska a VOD


@MateuszMinapisał(-a)
Dokładnie. ICU 100. I co na to Orange skoro nie działa?

Zgadnij 🙂

 

Orange na to mniej więcej nic. Ja mam światłowód z telewizją już prawie rok - zaraz po założeniu zgłaszałem ten problem, usłyszałem - jak napisałem wyżej - że "najbliższa aktualizacja oprogramowania na pewno rozwiąże ten problem". Od tego czasu aktualizacji było już kilka, a ochrona rodzicielska dalej nie działa. Widocznie programiści pracujący nad kolejnymi aktualizacjami nie mają dzieci, więc ten akurat problem nie wydaje im się istotny 😉

 

W ogóle ten Samsung - choć sam w sobie działa zupełnie OK - ma strasznie niedopracowane oprogramowanie.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Blokada rodzicielska a VOD

Ale może to jest dobra okazja: złóż reklamację i walcz. Napisz do nich (tylko napisz, nie dzwoń), opisz sytuację, podkreśl, że ochrona była włączona, a mimo to… etc. Może wreszcie ktoś się za to weźmie.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Blokada rodzicielska a VOD

A gdzie pisać? Pod jaki adres? Jestem nowy jeśli chodzi o tą ofertę i nie wiem nic oprócz tego, że dziecko przy każdej możliwej okazji weźmie pilota w rękę i może znowu coś kupić