Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bardzo słaby sygnał grupy programów TVN (Style, HGTV...)

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Bardzo słaby sygnał grupy programów TVN (Style, HGTV...)

Bardzo dziękuję, szkolenie na forum mi wystarczy (nie zamierzam zmieniać zawodu) jeśli tylko rozwiniesz choć nieco dlaczego są te 2 razy na wiosnę. To jak w zeszłym tygodniu 4 razy sprawdzałem i były "dziwne zachowania" (chcesz konkretne daty?) to już wyczerpałem limit na cały rok?

Dzisiaj o 8 rano zachmurzenie, jakość sygnału z feralnego transpondera nieco gorsza niż "normalnie" (z 58 na 46), ale spokojnie można było oglądać. Czyli jednak wschodzące słońce...

Anonim

Nie dotyczy

Bardzo słaby sygnał grupy programów TVN (Style, HGTV...)

@bluesmanniakU Ciebie może nie padać deszcz ale w Warszawie tak bo sygnał jest z Al. gen. Sikorskiego 9 potem na satelitę   


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Bardzo słaby sygnał grupy programów TVN (Style, HGTV...)

Słucham??? Deszcz w W-wie wpływa na odbiór sygnału pod Olsztynem??? Jeśli to ma być część szkolenia, to ja może podziękuję...

Anonim

Nie dotyczy

Bardzo słaby sygnał grupy programów TVN (Style, HGTV...)

@bluesmanniak nie chodzi o siłę sygnału z satelity czy jakość sygnału, rozchodzi się o jakość przekazu stacja nadająca naziemna vs satelita, ale przecież ty to wszystko wiesz 😉


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Bardzo słaby sygnał grupy programów TVN (Style, HGTV...)

No to po jaką chole...  @Anonim zawraca mi głowę deszczem w Warszawie?

Anonim

Nie dotyczy

Bardzo słaby sygnał grupy programów TVN (Style, HGTV...)

@bluesmanniak bo deszcz/śnieg/burze i jakość przekazu ze stacji naziemnej jest słaba, kiedyś śnieżył obraz (analoga era sat), teraz piksele czy zmrożony obraz, ale u ciebe ta antena w kiepskim miejscu i mała, to duży minus przy odbiorze kanałów HD/UHD z satelity.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Bardzo słaby sygnał grupy programów TVN (Style, HGTV...)

Czy ty na poważnie czy wy żeście się zmówili i sobie jaja ze mnie robicie?!

 

A w analogu obraz śnieżył, bo albo miałem daleko do nadajnika/masztu Emitela albo były zakłócenia u mnie lub w pobliżu tego nadajnika a nie w centrum nadawczym w Warszawie!

I jeszcze jedno - ten nieszczęsny HGTV odbieram w SD, więc argument o dużych wymaganiach na HD/UHD można sobie darować...

Anonim

Nie dotyczy

Bardzo słaby sygnał grupy programów TVN (Style, HGTV...)

Poważnie piszę, czy to na poważnie bierzesz to twoja sprawa, jak czegoś nie rozumiesz to dopytaj na Sat Kurier (Forum), tyle dodam że jak kiepska pogoda to nadawanie i odbieranie sygnału jest kiepskiej jakości, jak doda się tak niefortunną instalację jak u ciebie @bluesmanniak, to efekty potem jak piszesz. 

Anonim

Nie dotyczy

Bardzo słaby sygnał grupy programów TVN (Style, HGTV...)

Jeszcze dodam gdybyś mieszkał w Poznaniu a nie w Olsztynie to antena 60cm wystarcza jeszcze jedno gdy było to nadawane z satelity Astry a nie hot bird to nie byłoby żadnego problemu. Coś za coś chodzi o kasę.   


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Bardzo słaby sygnał grupy programów TVN (Style, HGTV...)

Jeśli poważnie piszecie (choć ciągle nie wierzą, jak możecie pisać takie głupoty, by wiązać złą pogodę w Warszawie w centrum nadawczym ze słabym jakościowo sygnałem u mnie z satelity), to napiszcie po prostu o co chodzi, że transpondery tvn'u są tak czułe na rozmiar i ustawienie anteny. Bo takie pisanie na okrągło, że kasa, że Astra, to tylko wnerwia człowieka i nic nie wnosi. Wie ktoś o co dokładnie chodzi czy nie?