Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Astra - Już Zainstalowane :)


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 35
  • 0

Astra - Już Zainstalowane :)

Witam Stałych Bywalców Orange,Tej Wspaniałej Śieci Telewizji,Internetu Światłodowego,Telefoni Komórkowej :),Jak Już Wcześniej Wspomniałem Zainstalowałem Drugi Port Na Dekoderze UHD88 i Dodałem Sztandarową Pozycję 19,2 East i Wyszukało Się,324 Kanały TV Oraz 143 Stacje Radiowe....Nic Dodać,Nic Ująć Że Orange Do #1 Marki w Polsce 🙂

Głównie Chwalę Za Wspaniałą Telewizję Sat,Internet,Mojego Smartfona Nokię Lumie 930

16 ODPOW. 16
Anonim

Nie dotyczy

Astra - Już Zainstalowane :)

@cycus1996 Brawo Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 35
  • 0

Astra - Już Zainstalowane :)

Dzięki Zainstalowanemu Drugiemu Portowi w Dekoderze UHD88 Mam Dostęp Do Ponad 300 Stacji TV FTA z Astry 19.2 East 🙂


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Astra - Już Zainstalowane :)

Myślałem od jakiegoś czasu nad taką konfiguracją ale ciągle brakuje czasu żeby sprawdzić, teraz już wiem że działa 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 35
  • 0

Astra - Już Zainstalowane :)

w Rzeczy Samej Dzięki Dekoderowi UHD88 Oprócz Ponad 300 Cyfrowych Kanałów FTA z Satelity Astra 19.2 East,Mam 590 Kanałów z Hot Birdu Oraz 69 Kanałów w DVB-T,Bo Podłączyłem Antenę Naziemną Do Dekodera UHD88,Także Mogę Zobaczyć w Usłudze Wideo Na Życzenie Mogę Zobaczyć Premierowe Filmy 🙂


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Astra - Już Zainstalowane :)



Oraz 69 Kanałów w DVB-T

DVB-T ma już tyle kanałów?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 35
  • 0

Astra - Już Zainstalowane :)

Bo Te 69 Kanałów Mam z 3 Krajów Polski,Czech,Niemiec..Bo Mieszkam w Bolesławcu i Działa Stabilnie Oraz Bardzo Szybko 🙂 Bez Problemów Mogę Odbierać Kanały Niemieckie Zarówno z DVB-T i Jak z Satelity Astra 19.2 East

Anonim

Nie dotyczy

Astra - Już Zainstalowane :)

@cycus1996  komórkowej przez Ó 😜 😜 Hehe, ale mi też często wpadają literówki i błędy ortograficzne 😜 To fajnie masz, za oknem pogoda barowa to....można coś fajnego obejrzeć i posłuchać fajnych, zagranicznych stacji radiowych. Ja żałuje że kiedyś nie nabyłem Orange Liveradio - ech....dzisiaj mógłbym słuchać setek stacji Internetowych, ale.....może kiedyś taki podobny produkt i będę wieczorami słuchał ulubionych zagranicznych stacji. 

Anonim

Nie dotyczy

Astra - Już Zainstalowane :)

@Remi,  @Artur  a może macie gdzieś na magazynach takie cudeńka jeszcze - Orange Liveradio 🙂 ?? 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 35
  • 0

Astra - Już Zainstalowane :)

Ja Już Mam Poprawione :),Od Kiedy Zakupiłem Zestaw Satelitarny z Dwowa Dekoderami UHD88 z Dyskiem 320 GB z Neostradą Oraz Moim Wymażoną Nokią Lumią 930,Byłem i Jestem Do Chwili Bardzo Zadowolony z Orange,Dokładnie Wczoraj Wieczorem Około 21:00 w Przerwie Filmu Zainstalowałem Drugi Port w Dekoderze UHD88 i Był Taki Poziom Sygnału Czyli,Siła : 87%,Jakość : 100% Bo Miałem w Zestawie Antenowym Konwenter Monoblock Quad Na Obie Satelity Hot Bird,Astra 🙂

 

Dziękuję Sprzedawcy Orange Który Mi Pokazał Jak Należycie Użykować Dekoder 🙂