Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktualizacja oprogramowania ICU 100. Co zmieniła?

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 63
  • 227
  • 0

Aktualizacja oprogramowania ICU 100. Co zmieniła?

@Luki555 dzięki za odpowiedź. Czyli coś z moim dekoderem jest nie tak. Jaką masz wersję softu? Ja mam 03.11.40. Ciekaw jestem czy są zgodne.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 214
  • 945
  • 0

Aktualizacja oprogramowania ICU 100. Co zmieniła?

03.17.40 takie mi podaje czyli jakby mam nowszy od ciebie czy jak? W poprzednim poście poprawiłem info o tej lampce u mnie też nie swieci jak jest Eco włączone  nie wiem czy zauważyłeś


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 63
  • 227
  • 0

Aktualizacja oprogramowania ICU 100. Co zmieniła?

Na to wygląda. Dziwne🤔


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 214
  • 945
  • 0

Aktualizacja oprogramowania ICU 100. Co zmieniła?

Wychodzi na to że nie wszystkie dekodery icu100 dostają aktualizacje w tym samym czasie tylko partiami albo jakimiś seriami to idzie co jakiś czas


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Aktualizacja oprogramowania ICU 100. Co zmieniła?

@Luki555  aktualizowanie na raty to już fakt stwierdzony przez innych użytkowników. Nie robi się wszystkich na raz, tylko etapami...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 214
  • 945
  • 0

Aktualizacja oprogramowania ICU 100. Co zmieniła?

Ja tu jestem od pół roku wiec mogłem jeszcze o tym nie wiedzieć teraz wiem 😁 Zastanawia mnie jedno skoro niby jakąś aktualizacje pobierał dzisiaj dekoder to dlaczego data nie zmieniła się na dzisiejszą tylko styczniową mi podaje.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 63
  • 227
  • 0

Aktualizacja oprogramowania ICU 100. Co zmieniła?

Nigdy nie zdażyło mi się zobaczyć planszy o aktualizacji, a dekoder ten mam już prawie 5 lat. Dla mnie też jest to dziwne.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 214
  • 945
  • 0

Aktualizacja oprogramowania ICU 100. Co zmieniła?

Miałem akurat całkowicie wyłączony dekoder i po planszy na której jest logo orange z napisem trwa uruchamianie pojawiła się plansza że jest aktualizacja i dekoder ją pobierze zeby zaczekać i pasek się pojawił który robił się pomarańczowy i zdjęcie dekodera a po skończonym pobieraniu uruchomił się dekoder ponownie tak to wyglądało. 

Nie będę się przejmował tym co to bylo za aktualizacja najważniejsze żeby dekoder działał bez zarzutów a póki co nie mam z tym problemów 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Aktualizacja oprogramowania ICU 100. Co zmieniła?

@Luki555  może soft zamknięty był do aktualizacji w styczniu? Za tym nie trafisz....


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 214
  • 945
  • 0

Aktualizacja oprogramowania ICU 100. Co zmieniła?

Dlatego nie ma sensu tego drążyć bo nie dojdziemy do tego szkoda tylko że orange nie robi jak inni operatorzy że informują że w tym dniu będzie aktualizacja do takiego dekodera i co ona daje nawet przy najmniejszej aktualizacji co nic by nie wnosiła. Nie wiem czego orange tego tak nie praktykuje tylko robi z tego sekrety  jakby się bał że konkurencja się dowie i wykorzysta a jakoś ta konkurencja nie ma takich obaw i ogłaszają.

Ja to co dzisiaj zobaczyłem uznaje za dobry żart od orange na prima aprilis i tyle aktualizacja śmiechu warte że aż boki zrywać