Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

zgubiony telefon


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

zgubiony telefon

Witam, zgubiłam plecak, w środku był telefon z kartą sim w środku który nie ma włączonego gps ani internetu, nie jest zalogowany na żadne konta. Kiedy dzwonię na numer jest sygnał. Czy istnieje możliwość namierzenia go? Proszę o pomoc, zlokalizowanie tej karty sim bardzo pomoze mi w znalezieniu plecaka. 

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

zgubiony telefon

Nie ma takiej możliwości.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

zgubiony telefon

Jedynie zgłoszenie na policje może coś pomóc sam nic nie wskórasz. Żaden operator ci nie pomoże. Jedynie poprzez policje można zablokować imei lub namierzyć. Operator jedynie wymieni odpłatnie karte sim


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

zgubiony telefon

Policja nie zajmuje się zagubionymi telefonami. Można zgłosić kradzież ale jak nie było kradzieży to można liczyć się z konsekwencjami.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53240
  • 617

zgubiony telefon

@xWxtoriaJedyne co możesz to wysłać SMS z prośbą o kontakt w celu umówienia się na odbiór proponując "znaleźne". Zawsze możesz zablokować kartę SIM, aby ktoś nie korzystał jak nie będzie odzewu


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

zgubiony telefon

Mam inną propozycję. Napisz na Facebooku na profilu spotted twoje miasto. Przejdź lub zadzwoń do biura rzeczy znalezionych w Twojej okolicy.

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

zgubiony telefon

@xWxtoria  przeczytaj ten artykuł, może coś pomoże Jak namierzyć zgubiony telefon po IMEI - Excelo


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

zgubiony telefon

@xWxtoria szkoda, że nie masz przynajmniej konta Google. Przydatne również do Sklepu Google Play. Kiedyś właśnie przez lokalizacje na koncie Google namierzyłem zgubiony telefon. Najciekawsza sprawa, że nawet jak karta SIM nie działa, a telefon ma przynajmniej połączenie z WiFi, to można na niego siedodzwonić.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

zgubiony telefon

Ten telefon był juz dość stary i nikt go nie używał na codzień, potrzebowałam go jedynie na kilka dni, dlatego że tylko do niego mieściła się tamta konkretna karta sim (była bardzo stara i trzeba było ją przycinać ręcznie do konkretnego rozmiaru, dlatego nie mogłam jej wsadzic do swojego telefonu). Dzwoniłam wczoraj na tamten numer bardzo dużo razy z nadzieją ze ktos odbierze i uda mi się odzyskać plecak, ale nikt nie odbierał. Po kilku godzinach spróbowałam ponownie i ktoś prawdopodobnie odrzucił połączenie. Przy kolejnej próbie telefon był juz wyłączony bądź niedostępny. Jeśli ktos go wyłączył to juz go nie da rady włączyć bo nie zna pinu do karty sim. Także pozostaje tylko wizyta w salonie 😕


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

zgubiony telefon

@xWxtoria ze względu na starą kartę SIM i brak odpowiedniej wielkości do smartfonu, można było wymienić samodzielnie. 

Tu info na ten temat:

https://www.orange.pl/omnibook/samodzielna-wymiana-karty-sim

W salonie zapłaci się więcej. To takie info na przyszłość.