Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ustawienia samsung s 3


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32451
  • 36867
  • 1371

ustawienia samsung s 3

A czy Twój telefon (aparat) miał w serwisie (lub innym miejscu) zmieniane oprogramowanie lub imei?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

ustawienia samsung s 3

w serwisie byłem chciałem zeby zmienili oprogramowanie ale się nie udało stwierdzone zostało ze są takie zabezpieczenia ze nie mogą obejść, co mnie troszkę zdziwiło poniewaz samsung serwis powinien wszystko ze swoim sprzętem zrobić.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

ustawienia samsung s 3


Lukup1 napisał(-a):

nie moge wyczyścić ipv6 musi być wpisany jak wykasuje pojawia sie informacja ze nie moze być puste miejsce


@Lukup1 

 

nie chodzi o wyczyszczenie pola, tylko zamiast " internetipv6" o wpis "internet" 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

ustawienia samsung s 3

teraz to wcale internetu nie mam musi być internetipv6

Anonim

Nie dotyczy

ustawienia samsung s 3


Lukup1 napisał(-a):

w serwisie byłem chciałem zeby zmienili oprogramowanie ale się nie udało stwierdzone zostało ze są takie zabezpieczenia ze nie mogą obejść, co mnie troszkę zdziwiło poniewaz samsung serwis powinien wszystko ze swoim sprzętem zrobić.

 


@Lukup1Nie ponieważ jest z USA tylko wymiana plyty glownej


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

ustawienia samsung s 3

czyli to sie mija z celem lepiej kupic nowy telefon a myslałem ze jeszcze cos z tego bedzie


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

ustawienia samsung s 3

jeszcze jedno z innej beczki, moze ktos podac strone internetową gdzie mozna sprawdzic np. po imei pochodzenie czyli z jakiego kraju pochodz telefon np angli, pl, usa, znalazłem strony gdzie jedynie podaja weryfikacje ze to jest tem akurat telefon ale nie pisze nic na temat na jaki kraj byl zrobiony

Anonim

Nie dotyczy

ustawienia samsung s 3

@Lukup1Zobacz to phone info


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

ustawienia samsung s 3

akurat nie mam czegos takiego w telefonie ale dzięki