Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

tajemniczy sms


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

tajemniczy sms

Szybkie odpowiedzi na Twoim zdjęciu dotyczą tylko smsów/mmsów. Autorka tego tematu głównie dzwoni. Więc jeśli sytuacja była przy wzajemnym dzwonieniu to raczej nikt w tym czasie nie korzystał z smsów. Większość telefonów nie pozwala w jednym czasie dzwonić i pisać SMSa. Zdjęcie od @Anonim jest jak najbardziej na temat.

Zamiast zarzucać komuś wprowadzanie w błąd można zweryfikować co się pisze. Zadzwoń do siebie z drugiego numeru i potestuj.
Anonim

Nie dotyczy

tajemniczy sms

Mylisz się @Piotrekk85. Ja też miałem standardowe odpowiedzi, tylko nieco inne niż @Anonim. Pousuwałem je i dla Ciebie stworzyłem specjalnie, byś uwierzył, że piszę na temat.

JPG 1.jpgJPG2.jpg


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

tajemniczy sms

@Anonim: pokazujesz tylko możliwość edycji szybkiej odpowiedzi a nie to że można ją dostać przy dzwonieniu. Zostawmy to.

@Dorota_1963: wracając do początku wątku. To nie wirus, nikt się nie włamał, bądź spokojna. To taka funkcja telefonu do zmiany w ustawieniach. Jak chcesz to zmienić a nie wiesz jak, to podaj model telefonu - podpowiemy co i jak.
Anonim

Nie dotyczy

tajemniczy sms

@Piotrekk85To co podałem wcześniej na screen można dodać kontakt/y żeby odrzucał automatycznie "SMS" polaczenia to samo Ci tłumaczy @Anonim a ty jeszcze wspominasz o szablonach SMS.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

tajemniczy sms

Radzę czytać ze zrozumieniem https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Na-karte/page/1/thread-id/8280#U93200 jest mowa o ustawieniach sms(!!!!), a nie połączeń.
Anonim

Nie dotyczy

tajemniczy sms


@Piotrekk85napisał(-a)
....To taka funkcja telefonu do zmiany w ustawieniach. Jak chcesz to zmienić a nie wiesz jak, to podaj model telefonu - podpowiemy co i jak.

@Piotrekk85, właśnie. U mnie to też taka funkcja telefonu...podobna do tej, którą pokazał @Anonim, tylko że z innymi szablonami. Nie doczytałeś, że zmieniłem, czyt., usunąłem szablony, które mogły być powodem zachowania przy jednoczesnym dzwonieniu do siebie. Kiks, niezależny od ustawień poczty głosowej.

Anonim

Nie dotyczy

tajemniczy sms


@Piotrekk85napisał(-a)
Radzę czytać ze zrozumieniem https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Na-karte/page/1/thread-id/8280#U93200 jest mowa o ustawieniach sms(!!!!), a nie połączeń.

Jest kilka opcji "odrzucania polaczenia" w każdy telefonie czy Androidzie może być inaczej prezentowane.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

tajemniczy sms

I pełna zgoda. Ale odrzucania POŁĄCZEŃ nie będzie w ustawieniach SMS.
Anonim

Nie dotyczy

tajemniczy sms


@Piotrekk85napisał(-a)
I pełna zgoda. Ale odrzucania POŁĄCZEŃ nie będzie w ustawieniach SMS.

Jest jeszcze w ustawieniach SMS sekcja dodaj do spanu plus treść. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

tajemniczy sms

A ludzie w 69 wylądowali na Księżycu...