Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

samsung galaxy s8 zielona linia


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 3
  • 0

samsung galaxy s8 zielona linia

Wczoraj jechałem na wesele autokarem, gdy chciałem sprawdzić coś w telefonie wyjęłem go z kieszeni i zobaczyłem że po lewej stronie przez cały ekran pionowo występuje zielona kreska, nie mam pojęcia co to jest i skąd się wzięło.. moje pytanie brzmi czy w salonie orange moge sie ubiegać o nowy telefon? mam telefon od maja na umowe. 

Telefon mi nie upadł wcześniej, nie uderzylem nogą o nic więc to napewno nie moja wina.. 

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

samsung galaxy s8 zielona linia

@Luki1916Salon Orange Ci nie da nowego jedynie przyjmie do naprawy lepiej zanieś go do serwisu Samsunga będziesz go miał w kilka dni zrobiony. Więcej tutaj reklamacja telefonu


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 3
  • 0

samsung galaxy s8 zielona linia

a dużo w Samsungu zapłacę za taką naprawę?


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

samsung galaxy s8 zielona linia

Zależnie od przyczyny. Jeżeli jest to wada fabryczna, to bezpłatnie. W innym przypadku zależy od wyceny producenta.

Anonim

Nie dotyczy

samsung galaxy s8 zielona linia


@Luki1916napisał(-a)

a dużo w Samsungu zapłacę za taką naprawę?


Naprawa jest za darmo w tych modelach się zdarzają takie rzeczy. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5436
  • 183

samsung galaxy s8 zielona linia

Udaj się do Salonu, daj telefon do serwisu, Serwis sprawdzi rodzaj uszkodzenia, jeśli nie będzie to z twojej winy naprawi go. Jeśli będzie to uszkodzenie nie podlegające naprawie gwarancyjnej to serwis wystawi Ci kosztorys. Ty możesz się na niego zgodzić - płacisz, jeśli się nie zgodzisz serwis odeśle telefon bez naprawy - nic nie płacisz.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 3
  • 0

samsung galaxy s8 zielona linia

Byłem w salonie orange pan bez zastanowienia powiedział że mam iść do salonu samsunga, więc poszedłem i kolejny pan mi powiedział że to moja wina i generlanie może mi to naprawić za 1200zl ewentualnie zgłosi to na gwarancji ale jest pewny ze producent stwierdzi ze to moja wina.....