Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

problemy na lini

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

problemy na lini

Często mam problemy z zakłóceniami na lini tzn, słyszę podwójnie lub ktoś słyszy co 3 moje słowo. Zasięg wtedy jest w porządku. Czasami nie wszystkie moje smsy dochodzą do mojej drugiej połówki, ale i ja nie wszystkie smsy dostaję.  Zdarza się, że po 2 lub 3 minutach połączenie jest urywane, tak o bez żadnej przyczyny. Na infolinii, mówią że problem tkwi w telefonie- ale telefon zmieniłam 2/3 miesiące temu, problemy nie ustały. Czy możlwie jest to że takie rzeczy dzieją się przez rozmagnetyzowaną kartę sim? bo nie chciałabym płacić za duplikat (bo pewnie mi się nie należy nawet po kilku latach jej użytkowania), żeby się okazało że to nie karta, ale jak nie to co? Może ktoś pomoże

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

problemy na lini

Jeśli zmieniałeś telefon i nadal ten problem, to karta sim uszkodzona, wypada wymienić, powinno być za free 😉

 

Edit:

Miałem takie coś z kartą sim Play, w Salonie dałem posłuchać jak paskudny głos z połączenia, wymienili bez opłat.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

problemy na lini

Jeśli zmieniałeś telefon i nadal ten problem, to karta sim uszkodzona, wypada wymienić, powinno być za free 😉

 

Edit:

Miałem takie coś z kartą sim Play, w Salonie dałem posłuchać jak paskudny głos z połączenia, wymienili bez opłat.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

problemy na lini

niestety u mnie nie da się tego tak o udowodnić, bo nie zawsze przerywa.. ale coś muszę zrobić.. 

Anonim

Nie dotyczy

problemy na lini

Idż do Salonu Orange, najlepiej Firmowego, załatwisz to od ręki, to co masz typowa usterka sim karty, nie zawsze się objawia, a nuż będzie fart i w Salonie to wyskoczy 😉


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

problemy na lini

@adrianna1406 🙂
▬▬▬

Pokaż szczegóły
Jeszcze na marginesie Mrugający robot przypomnę istotną zasadę panującą na NO:
Jak rozmawiać na Nasz Orange?Jak rozmawiać na Nasz Orange?