Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

problem z iPhone 6s - gdy prowadzę rozmowę nagle przestaje słyszeć rozmówcę


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

problem z iPhone 6s - gdy prowadzę rozmowę nagle przestaje słyszeć rozmówcę

Cześć
Od pewnego czasu mam problem z moim iPhone 6s mianowicie gdy prowadzę rozmowę nagle przestaje słyszeć rozmówcę a on mnie mimo iż połączenie trwa. Po rozłączeniu telefon próbuje automatycznie oddzwonić lecz bez skutku bo ciagle jest głuchy telefon jak również wybierając jakiś inny numer również jest głucho i nie ma nawiązania połączenia. Gdy w tym czasie ktoś próbuje do mnie dzwonić również jest głuchy telefon czy spotkał sie ktoś z takim problem ? Zauważyłem ten problem od czasu gdy Orange wprowadziło wi-fi calling i VoLTE Czy to wina usługi czy telefonu ? Przez wifi calling nie ma takich problemów w rozmowach

3 ODPOW. 3

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

problem z iPhone 6s - gdy prowadzę rozmowę nagle przestaje słyszeć rozmówcę

Musisz sprawdzić połaczenia na innym telefonie, w tym celu należy przłożyć kartę SIM. Jeśli nie pomoże, możesz wymienić karte SIM, ponieważ może być wadliwa. Ewentualnie przywrócić ustawienia fabryczne w telefonie.

Anonim

Nie dotyczy

problem z iPhone 6s - gdy prowadzę rozmowę nagle przestaje słyszeć rozmówcę

A wcześniej nie było takich problemów?? Aktualizowales może ostatnio system?? Zrób tak jak pisze @Ron, wyjmij tez i włóż ponownie kartę sim, co prawda zdarza się to sporadycznie ale czasem zdarzy się ze karta poluzuje się w gnieździe sim.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

problem z iPhone 6s - gdy prowadzę rozmowę nagle przestaje słyszeć rozmówcę

 Moja córka ma telefon w Orange. Od pewnego czasu, kiedy do mnie (też mam w Orange) dzwoni nie słyszymy siebie nawzajem, a kiedy ja do niej dzwonię, po jednym sygnale połączenie zostaje zerwane. W Orange doradzili jej, żeby wymieniła kartę SIM, jednak to nie pomogło. Sprawdzała głośnik i słuchawki - wszystko działa poprawnie. Wkladała do tego aparatu kartę play - działa poprawnie. Co jeszcze można zrobić, oprócz próby przełączenia się na inny aparat? To Sony Xperia C1905