Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mam problem z Samsungiem Galaxy A5 2016

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Mam problem z Samsungiem Galaxy A5 2016

Odkąd naładowałam telefon inną ładowarką niż zawsze to nie działa mi w nim szybkie ładowanie. Co gorsza konputer nie wykrywa mi telefonu mimo że wszystkie sterowniki sa itd i mam wlaczone debugowanie. Ma ktos jakies rady?
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Mam problem z Samsungiem Galaxy A5 2016

@wanessab 

Poszukałem trochę informacji na temat problemu i był, jeden przypadek gdzie po trzech resetach zadziałało, wiec proponuje kontakt z infolinią Samsunga a najlepiej serwis.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

17 ODPOW. 17
Anonim

Nie dotyczy

Mam problem z Samsungiem Galaxy A5 2016

Hard reset....jeśli to nie pomoże to sewis. Przed resetem zgraj sobie wszystkie zdjęcia, kontakty, etc....Pozdrawiam.

ps. sprubuj podłączyć jeszcze swój telefon do innego komputera. Co prawda nie powinno się nic stać jeśli ładowałeś telefon inną ładowarką, tym bardziej że masz opcję szybkiego ładowania....ale...czasem kto wie.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Mam problem z Samsungiem Galaxy A5 2016

Gdybym miała jak zgrać to hard reset zrobiłabym już dawno temu... Jak tu zgrać jak telefon mi to uniemożliwia? Sprawdzałam na 2 komputerach i żaden go nie czytał... a nie mam jak podłączyć do jeszcze trzeciego... chyba to nie przypadek że akurta 2 nagle przestały mi go czytać
Anonim

Nie dotyczy

Mam problem z Samsungiem Galaxy A5 2016

Zgrać zdjęcia, filmy na kartę sd. Poźniej przekopiować wszystko do pamięci komputera, chyba że masz dużo wolnego GB na karcie to.......może wystarczy na samą kartę pamięci, albo przez BT lub NFC przekopiować na inne urządzenie. Niektóre laptopy mają wbudowany BT więc......może wystarczy sparować urządzenia i przekopiować swoje dane.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Mam problem z Samsungiem Galaxy A5 2016

Ok, zrobiłam twardy reset ale niestety, kompletnie to nie pomogło
Anonim

Nie dotyczy

Mam problem z Samsungiem Galaxy A5 2016

To...pakujemy telefon w pudełeczko i serwis 🙂 ps. tylko nic nie mów że....wiesz 😜 😜 Uduszą mnie ludzie z Orange albo Samsunga ale......nie mów że ładowałaś telefon inną ładowarką 😜 A co 😜 

Anonim

Nie dotyczy
Anonim

Nie dotyczy

Mam problem z Samsungiem Galaxy A5 2016

O może @Anonim strzelił w sedno sprawy???


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Mam problem z Samsungiem Galaxy A5 2016

Hahah najśmieszniejsze jest to że tamta ładowarka jest tez z samsunga ahhaahha

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Mam problem z Samsungiem Galaxy A5 2016

Niestety u mnie w ustawieniach nie ma ani nie było nigdy tej opcji.