Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

oszukany przez klienta Orange


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

oszukany przez klienta Orange

Po pierwsze się przywitam!

Tak więc witam wszystkich... Zostałem oszukany przez moją głupotę i może przez zbyt wielkie zaufanie do ludzi ... Chciałem kupić telefon i znalazłem na jednym z portali .. wszystko ok nawet sprzedąjący posłał fakturę z 4 maja( w załączniku dodaje) na telefon z numerem klienta z IMEI itd i od 2 dni zero kontaktu .. . Jak mogę zweryfikować czy faktura jest prawidłowa i czy dotyczy użytkownika lub numeru przypisanego do niej... PROSZĘ O POMOC wiem za głupotę trzeba płacić...

 

IMG_20200510_201936 (5).jpg 

 

______________

* Temat został przeniesiony z kategorii O społeczności a wpis poddany edycji - Moderator Wiktor

7 ODPOW. 7

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

oszukany przez klienta Orange

Chociaż jakieś podpowiedzi, informacje można na prywatny adres

 

______________

* ukryto dane prywatne - Moderator Wiktor


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

oszukany przez klienta Orange

@tedo sam tego nie zweryfikujesz. Orange nie udziela danych osobie trzeciej. Jeżeli dokonałeś wpłaty, zaliczki itp, masz korespondencję przynajmniej e-maile, to możesz zgłosić sprawę do organów ścigania. Na tej podstawie Orange udostèpni dane,ale tylko organom ścigania, nie Tobie.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

oszukany przez klienta Orange

@tedoPatrząc na tę fakturę wydaje się z nią być wszystko w porządku. Proponuję sprawę zgłosić na Policję lub przede wszystkim zacząć od zgłoszenia w serwisie aukcyjnym.

 

 

Pozdrawiam


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

oszukany przez klienta Orange

Telefon jeśli był zakupiony jako nowy, to jakiś mały gniot albo nie kupowany jako fabrycznie nowy. Imei został aktywowany w serwisach Huawei 2020/2/18 - więc niecałe trzy miesiące przed datą sprzedaży.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

oszukany przez klienta Orange

Piotrekk85 też to wyczytałem po tym numerze IMEI i też mnie to dziwi... Na fakturze którą Wam posłałem też macie czarne kratki zamiast danych z tej faktury? Pozdrawim

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

oszukany przez klienta Orange

Uważajcie na tą osobę twierdzi że nazywa się K R ...  Ciekawi mnie w ogóle czy ta faktura jest niby przedłużona na ten numer...

 

______________

* Ukryto dane osobowe - Moderator Wiktor


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

oszukany przez klienta Orange

Nie podawaj danych osobowych na forum.