Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

nowa aktualizacja orange neva 80!


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 50
  • 0

nowa aktualizacja orange neva 80!

Witam, właśnie pojawił się ikona powiadamiania, że aktualizator znalazł aktualizację oprogramowania. teraz właśnie aktualizuje, zobaczymy co się zmieniło po aktualizacji 🙂 od lipca w zeszłego roku do teraz nigdy nie zawieszał telefonu, stąd jestem zadowolony 🙂 dobrze, że wybrałem ten telefon, zanim przedłużyłem umowę przez internet, wybrałem kilka telefonów, potem poszedłem do salonu by przetestować i zmniejszyło do wyboru telefonu albo samsung j6 albo orange neva, było trudno wybrać, oba miały pojemne miejsca i zdecydowałem wybrać orange neva 80 bo chodziło o duży wyświetlacz i czujnik światła 🙂 wciąż dalej aktualizuje aplikacje, łącznie aż 198! już aktualizowane, na razie nie widzę zmian, podaje opis aktualizacji: =>Aktualizacja aplikacji oraz widżetów Orange. =>Aktualizacja poziomu zabezpieczeń Google na 1 grudnia 2016. =>Drobne poprawki i usprawnienia dziś dam znać co się zmieniło w telefonie.
5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

nowa aktualizacja orange neva 80!

Czekamy na Twoją relację 😊

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 50
  • 0

nowa aktualizacja orange neva 80!

nie widzę żeby dodali coś nowego ani coś zmieniło, po aktualizacji wyraźnie zmniejszył rozmiar aplikacji systemowych około 100 mb mniej, po wyłączaniu i włączaniu, znów aktualizowało aplikację systemową około 18, czyżby po każdej aktualizacji ze sklepu google play będzie aktualizować? tego nie wiem. ale najważniejsze, że jest stabilna wersja.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

nowa aktualizacja orange neva 80!


pdurka napisał(-a):

nie widzę żeby dodali coś nowego ani coś zmieniło, po aktualizacji wyraźnie zmniejszył rozmiar aplikacji systemowych około 100 mb mniej, po wyłączaniu i włączaniu, znów aktualizowało aplikację systemową około 18, czyżby po każdej aktualizacji ze sklepu google play będzie aktualizować? tego nie wiem. ale najważniejsze, że jest stabilna wersja.


@pdurka Aktualizacja z reguły oznacza zmianę konkretnego programu/programów, czyli zastąpienie ich stabilniejszymi, pozbawionymi potwierdzonych błędów, wersją/ami aplikacji. Chociaż jak dla mnie dziwne jest, że nowsza wersja programu/systemu jest "odchudzona" aż o 100 Mb, chyba, że przy okazji wyczyściło Ci coś z pamięci podręcznej. Czym innym jest aktualizacja innych aplikacji zainstalowanych na Twoim telefonie, udostępnianych w "sklepie Play Google"... 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 50
  • 0

nowa aktualizacja orange neva 80!

może zmniejszyło się rozmiar aktualizowanych aplikacji systemowych, może aktualizator usunął niestabilne na stabilne, może też wyczyszczone dane użytkownika, ale jak sprawdzałem w poszukiwaniu nowych funkcji, wszystkie ustawienia zostały zachowane. Marzę by ten telefon obsługiwał NFC z możliwością zapisu tagów NFC :-), mam stary poprzedni telefon samsung galaxy s 3 mini i to właśnie obsługiwało nawet można odczytać karty debetowej a nawet karty miejskiej.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

nowa aktualizacja orange neva 80!

Witam. Po aktualizacji dokleja fragmenty wcześniejszych sms do pisanych na bieżąco.