Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

konfiguracja Microsoft Lumia 640 XL Dual Sim


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

konfiguracja Microsoft Lumia 640 XL Dual Sim

MMS

Screenshot_20200112-223207.pngScreenshot_20200112-223215.png

 

Internet

Screenshot_20200102_142930_com.android.settings.jpg

Screenshot_20200102_142939_com.android.settings.jpg


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 13
  • 0

konfiguracja Microsoft Lumia 640 XL Dual Sim

ty mi podałeś raczej nie na ten model , tylko na Samsunga 

bo widziałem takie ustawienia u kuzyna


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

konfiguracja Microsoft Lumia 640 XL Dual Sim


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6146
  • 69

konfiguracja Microsoft Lumia 640 XL Dual Sim

@Adam-Christian spróbuj usunąć wszystkie apn-y które masz, potem wszystkie mmsy które ci się nie wysłały, następnie upewnij się że masz włączoną transmisję i wyłącz a potem włącz telefon. Sprawdź czy działa net, a potem wyślij nowego mmsa do siebie. I daj znać co wyszło.

edit: nie myślałeś nad upgradem do "10"?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 13
  • 0

konfiguracja Microsoft Lumia 640 XL Dual Sim

zrobiłem tak,usunąłem wszystko co miałem,i jakoś mogę wysyłać , szkoda tylko,że mmsy w orange dochodzą do kogoś w ciągu 5 min , w play mam od razu jak wyśle to dostaję raport,ze doreczone , bo zmieniam sobie czasem sieć z której mam korzystać z neta 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6146
  • 69

konfiguracja Microsoft Lumia 640 XL Dual Sim

Grunt że działa.

Swoją drogą poszukam dla siebie jakiejś taniej lumii z DS z opcją upgradu do w10, bo mam słabość do tzw "ancient electronics" 😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 13
  • 0

konfiguracja Microsoft Lumia 640 XL Dual Sim

spiro , zapomniałem dodać , że nie ,żadnej 10 , nawet posiadam system win 7 i nie zamierzam się przesiadać na 10,nie dam się bardziej inwigilować , chociaz przez najnowsze smartfony juz posłuchują ,a zakryj przedni ekran u góry,to zobaczysz co ci wyskoczy,niby piszą,że to dla bezpieczeństwa tak ? ale tak to piszą,że możesz to wyłączyć 

druga sprawa , win 10 to tylko lekko podrasowana 7 ,nic więcej , co mobilnej wersji , czuję,że nawet sklep nie bedzie np dzialal na mojej lumii , teraz nie działa wcale od długiego czasu , pelno aplikacji nie bedzie dzialalo pod win 10 jak np whatsapp czy tam inne podobne , bo sprawdzalem,najwiecej androdi albo ios badz jeszcze ten z blackbarry jakis system ma , dodam,ze moj orange aplikacja nie idzie juz pod windows phone,u mnie werrsja zatrzymala sie tylko i wylacznie na 4.0.1 ,nowszej nie ma pod WP 8.1


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6146
  • 69

konfiguracja Microsoft Lumia 640 XL Dual Sim

Bardziej chodziło mi o to jak zapatrujesz się na ewentualny upgrade twojej lumii z 8.1 na win10 mobile. Bo nadal taka możliwość jest. Tylko w sumie nie wiem co to w twojej sytuacji może zmienić? Może jakieś nowe ficzery? Skoro to co chcesz działa to po co ruszać? Bo braku wsparcia i tak nie przeskoczymy.

Rok temu z haczykiem pożegnałem się z BlackBerry więc wiem jak to jest gdy kolejne aplikacje przestają działać...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 13
  • 0

konfiguracja Microsoft Lumia 640 XL Dual Sim

dlatego ja planuje zakupić sobie taki smartfon jak Prestigio albo Manta , nie zamierzam się pchać za parę tysiaków aby mieć wypas jakiś smartfon,ale aby miał androida i tani model , android mnie interesuje min wersja 4.0.4  i max wersja 6 albo i już nawet 7 Nougat