Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

iphone 7 dostępność


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

iphone 7 dostępność

Czy ktoś wie, kiedy będzie iphone 7 plus w ofercie orange?

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

iphone 7 dostępność

@apam17 musisz kontaktować się z e-sklepem albo salonami stacjonarnymi. Tutaj masz stronkę do sprawdzania dostępności słuchawek w salonach Orange: http://www.orange.pl/portal/map/map/corpo_availability?model=SAMGALNOTE4_N910&sku=01916800&producer=... Pozdrawiam 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366

iphone 7 dostępność

W salonach firmowych lub Smart Store czasem można poprosić o sprowadzenie telefonu. Tylko na miejscu można zapytać.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 1

iphone 7 dostępność

Witam, wiadomo już coś może z tym IPhone 7 Plus, czy będzie dostępny???? A jeżeli tak to kiedy ????

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

iphone 7 dostępność

Dołączam się do pytania. Na wolnym rynku można je kupić bez problemu w Orange też istnieją, ale tylko na papierze w cenniku. Każdorazowe pytanie o dostępność tego telefonu kończy się tak samo. Ile jeszcze trzeba będzie czekać? Czy telefon w ogóle kiedyś będzie dostępny?

2 lata temu z iPhone 6 był podobny problem... Myślałem, że od tego czasu coś się zmieniło.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

iphone 7 dostępność

Dokładnie. Ja mam ten problem, że za miesiąc kończy mi się umowa z orange. Jeżeli do tego czasu nie pojawi się iphone 7 plus w ofercie to przejdę do konkurencji. No trudno 😞