Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ios 11 nie ma identyfikacji numeru iPhone 7

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

ios 11 nie ma identyfikacji numeru iPhone 7

ios 11 nie ma identyfikacji numeru iPhone 7, próbowałem już chyba wszystkiego. Co robić?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

ios 11 nie ma identyfikacji numeru iPhone 7

@PiotrW, a wgrałeś najnowszą poprawkę systemu? Dziś w nocy się pojawiła, 11.0.1. Jeśli tak, to powiedz - potrzebujesz w ogóle korzystać z ukrywania numeru? Może do czasu, aż Apple wyda poprawkę wyłączysz taką możliwość po stronie sieci? Jeśli po zalogowaniu na stronie lub w appce wyłączysz usługę dodatkową "Blokada prezentacji własnego numeru" to bez względu na ustawienia telefonu numer zawsze powinien się pokazywać.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

ios 11 nie ma identyfikacji numeru iPhone 7

Tak, widziałem. Wszystko co opisywali robiłem 😞


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

ios 11 nie ma identyfikacji numeru iPhone 7

@PiotrW, a wgrałeś najnowszą poprawkę systemu? Dziś w nocy się pojawiła, 11.0.1. Jeśli tak, to powiedz - potrzebujesz w ogóle korzystać z ukrywania numeru? Może do czasu, aż Apple wyda poprawkę wyłączysz taką możliwość po stronie sieci? Jeśli po zalogowaniu na stronie lub w appce wyłączysz usługę dodatkową "Blokada prezentacji własnego numeru" to bez względu na ustawienia telefonu numer zawsze powinien się pokazywać.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

ios 11 nie ma identyfikacji numeru iPhone 7

@ArturDzięki za podpowiedź dzwoniłem do BOK Orange i zleciłem wyłączenie tej usługi. Zobaczymy, jaki będzie efekt. Dam znać.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

ios 11 nie ma identyfikacji numeru iPhone 7

@Artur jeszcze raz dzięki, już po problemie.