Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

ROZWIĄZANE

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

@Mar2, masz włączone rozmowy przez WiFi (Ustawienia > Sieć komórkowa)? Jeśli nie to włącz proszę lub napisz dlaczego nie chcesz z nich korzystać 🙂

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

Arturze. Nie kpij bo i tak bronisz przegranej sprawy. Nigdy nie miałem włączonej tej usługi a MMS'y wysyłałem, to po pierwsze. Sprawdź kolego Wasze informacje na Waszych stronach, są kompletnie nie przydatne jeśli chodzi o odpowiedź na pytania dotyczące problemu z wysyłaniem MMS, to po drugie. 

Po trzecie, daliście "ciała" z tą zmianą i teraz udajecie dobrych wujków. A po czwarte to nie chce mi się dalej do Was pisać bo klientów to macie raczej w, hm, "głębokim poważaniu"


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 13
  • 1

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

Witajcie !

IOS 11.1 problem rozwiązał z mms przy włączonym Wi-FI


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

Ufff... dzięki za info, @radek7, ja też już nie mogłem się doczekać, kiedy Apple wyda poprawkę 🙂

 

@PLTROLOLOLO, @Zooltaan, @DarekZaw, @brodatybandyta, @lagadula, @shera, @Syl_ka, @mafo, robicie aktualizację systemu? Dacie znać czy u Was też jest ok? 😆


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 13
  • 0

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

Potwierdzam, iOS 11.1 rozwiazal problem z MMS 🙂 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

Również potwierdzam ze iOS 11.1 rozwiązał problem z wysyłaniem i odbieraniem mms przez wi-fii
Anonim

Nie dotyczy

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 6
  • 0

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

Potwierdzam i ja, po zainstalowaniu wersji 11.1 wysyłka mms-ów na moim iPhone 6S wróciła do normy. 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

Witam
Mam iphona 6s i nie mogę wysyłać mms czytając wasze wypowiedzi na forum widzę ze pomaga w rozwiązaniu problemu ściągnięcie oprogramowania iOS11.1 a podpowiecie jak to zrobić bo jestem zielona w tym temacie

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

Wchodzisz w "ustawienia" , potem "ogólne" i "uaktualnienia"