Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 13
  • 1

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

Witam ! Po aktualizacji do IOS 11.0.1 problem niestety nie ustąpił. Oczywiście wyłączenie wi-fi lub włączenie wi-fi iphone ale to nie jest rozwiązanie

Anonim

Nie dotyczy

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s


radek7 napisał(-a):

Witam ! Po aktualizacji do IOS 11.0.1 problem niestety nie ustąpił. Oczywiście wyłączenie wi-fi lub włączenie wi-fi iphone ale to nie jest rozwiązanie


@radek7Jak dla mnie to dalej jest coś nie tak  http://antyweb.pl/ios-11-aktualizacja/


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

Dzięki za info, @radek7. Wg. naszych informacji MMS uda się wysłać jeśli na chwilę rozłączysz WiFi w centrum sterowania lub włączysz na stałe bezpłatną usługę WiFi Calling. Z tego, co nam wiadomo to jedyne rozwiązanie na chwilę obecną. Problem jest po stronie Apple, występuje także w innych sieciach i musimy zaczekać aż Apple przygotuje poprawkę.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 13
  • 1

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

Witam !

Niestety po kolejnej aktualizacji do IOS 11.0.2 problem nadal nie został rozwiązany.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

W iphone7 ten sam problem ;(

Pomogło wyłączenie wifi...


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 13
  • 1

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

Witam !

Aktualna informacja z Apple brzmi tak, że w kwestii mms wina leży po stronie operatorów.

Czy może ktoś potwierdzić tę informację ?

Pozdrawiam, Radek

 

Anonim

Nie dotyczy

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s


Pracuję w Orange
  • 14
  • 55
  • 0

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

@radek7czy mógłbyś podesłać tę informację ?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 13
  • 1

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

Witam !

Informację otrzymałem ustnie na infolinii.

Co ciekawe dzisiaj zadzwoniłem na infolinie Orange przedstawiłem problem i dostałem informację, że mms można wysyłać po wyłączeniu wi-fi i tak będzie !!!! Na moją irytację Pani mi odpowiedziała że Orange pracuję nad problemem. Ewidentnie zostałem spławiony problem jest i zapewne nie wiadomo co i kto ma sobie z nim poradzić. Dane konsultantki posiadam do wglądu

Anonim

Nie dotyczy

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s