Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

Tak. Z tym wi-fi to masz racje. Jak wyłącze to mms przychodzą.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 13
  • 0

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

Potwierdzam, ze u mnie jest tak samo, wylaczam wifi w telefonie i wszystko wraca do normy, Moze to przez synchronizacje z MacBookiem ?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

Ja mam sam telefon więc to raczej nie przez synchronizację z innym urządzeniem.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

U jednych na iOS 11 występuje, a u innych nie. Badamy już sprawę. Wstępnie wygląda to tak, jakby iOS 11 próbował wysłać MMSa przez WiFi zamiast przez LTE. Zanim pojawi się rozwiązanie problemu - powinno wystarczyć rozłączenie na chwilę WiFi (z poziomu wysuwanego centrum sterowania). Zadziałało u Was?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 16
  • 0

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

Potwierdzam! Po wyłączeniu wi-fi mmsy wychodzą, ale wciąż w ustawieniach sieci brak opcji ręcznego wpisania ustawień mmsów...


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

Super, że ten trik zadziałał 🙂 Mam nadzieję, że Apple szybko doda poprawkę, dzięki której nie będzie potrzebne stosowanie takich obejść.

Co do braku ustawień MMS to już kiedyś był taki problem i Apple to naprawiło dość szybko, więc miejmy nadzieję, że i tym razem tak będzie. 

A z ciekawości zapytam, @shera - jakie konkretnie ustawienia MMS chciałabyś ręcznie zmienić?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 16
  • 0

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

Nie tyle zmienić, co zresetować i żeby pobrał sobie na nowo, bo myślałam, że może w tym tkwi problem (podobnie jak było to w sieci plus swego czasu), ale w ustawieniach sieci komórkowej danych nawet nie mam opcji mms, co też jest dość dziwne, bo po wyłączeniu wi-fi wszystko gra "jak ta lala"...


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 16
  • 0

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

Dziś wygrzebałam w sieci, że problem rozwiązuje włączenie opcji "wi-fi calling" i faktycznie o działa :D. Nie trzeba już rozłączać wi-fi, żeby wysłać mms :).


Pracuję w Orange
  • 14
  • 55
  • 0

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

Cześć Emotikon: Szczęśliwy

czy MMS już spływają czy tylko przy wyłączeniu WiFi lub włączeniu WiFi calling?

Anonim

Nie dotyczy

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

@MilenaPeChyba jest coś na rzeczy ios-11-wi-fi-iphone