Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

gwarancja odmowa

Anonim

Nie dotyczy

gwarancja odmowa


@Arti_Kn_Plnapisał(-a)
Działanie osób trzecich ?
Np. Dziecko przez przypadek usiadło na nim i nic nie powiedziało itp.

Jak obudowa nie odkształcona to luz, jak coś nie tak to wina użytkownika, ale czasem buble składają i jak udowodnić że to nie nasza wina.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

gwarancja odmowa

@ewaszka1, jaki to model Huaweia? Kilka z nich, właśnie z lat 2016-2017 miało wadę obudowy, która po jakimś czasie delikatnie się odkształcała. Sam ma H P8 lite, z którego zrobił się delikatny "banan". Nie spowodowało to jednak żadnych problemów w użytkowaniu. Działa do dzisiaj, ale warto było by w Twoim przypadku próbować do skutku. Co do zarzucanych Ci uszkodzeń, stawiam na nieprofesjonalnne wykonanie pierwszej naprawy. Stąd domniemanie uszkodzenia płyty głównej. Osobiście bym nie odpuszczał...


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 5
  • 0

gwarancja odmowa

no właśnie to ten model HP8 lite z 2017 .Na telefonie nikt nie usiadł dzieci mam dorosłe i według mnie po tej pierwszej naprawie było gorzej tylko gdzie się jeszcze zwrócić jak nie mogę nic udowodnić a faktycznie jak mi teraz na zdjęciu z serwisu pokazali to jest leciutko wygięty.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

gwarancja odmowa

Wpisz sobie w google "wygięty P8 lite" To problem masowy i znany. Niestety Huawei wywija się od odpowiedzialności. Poza tym to jest jeszcze problem Honora i części P9 lite...poszukaj na forach Huawei-a co można z tym zrobić...


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

gwarancja odmowa

Dokładnie. W sumie dziwię się reakcji serwisu - miałem P8 Lite (tzn ciągle leży na półce i w wolnych chwilach zmieniam w nim alternatywne oprogramowanie), w którym zaczął przerywać mikrofon. Oddałem na gwarancji w punkcie Huawei w Warszawie na Andersa. Osoba przyjmująca od razu opisała telefon jako lekko wygięty (pomimo faktu zabezpieczenia telefonu od nowości w tzw pancernym etui i zwróceniu przeze mnie uwagi) stwierdzając, że ten typ tak ma :). Nie miało to ŻADNEGO wpływu na "naprawę" serwisową (wymieniono cały telefon na nowy) w ramach gwarancji.
Zrób zdjęcia telefonu, wyślij do Rzecznika praw konsumenta z opisem całości zagadnienia.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 5
  • 0

gwarancja odmowa

No naczytałam się na forach ale chyba mało komu coś się udało bo  pisali coś o pozwach zbiorowych więc raczej nic nie wywalczyli .Ciekawe czy komuś się udało i jak to zrobić


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 5
  • 0

gwarancja odmowa

Wczoraj oddałam go ponownie do naprawy lub wymiany jestem ciekawa odpowiedzi ale złudzeń nie mam i już dziś wiem jaka będzie odpowiedź.Dam znać jak sie to skończy


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 5
  • 0

gwarancja odmowa

No przyszła odpowiedź że mam zapłacić ponad 600zł za naprawę bo uszkodzenie jest mechaniczne ,odmówiłam .Oddałam sprawę do rzecznika praw konsumenta.A i tak nie wierze że uczciwie potraktują sprawę Emotikon: sfrustrowany