Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

eSIM na Oppo Watch jak na TicWatch Pro?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 12
  • 0

eSIM na Oppo Watch jak na TicWatch Pro?

Hej, czy temat braku eSIM na TicWatch3 jest taki sam jak na TicWatchP Pro? Wszedłem w dyskusję pod filmem na YT i tam mam potwierdzenie, że eSIM w Orange działa OK.

( Dodaję załącznik)

IMG_20210731_213627.jpg

________________
* Wydzielono jako nowy temat – moderator Kinga

6 ODPOW. 6

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 33
  • 0

eSIM na Oppo Watch jak na TicWatch Pro?

na 100 % chodzi o esim, a nie ekstra esim?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 73
  • 0

eSIM na Oppo Watch jak na TicWatch Pro?

@PPRBC 
Ciekawe, jaką ma wersje TWP i czy aby na pewno "niezbyt często rozmawiać przez zegarek" to nie było kilka miesięcy temu, jak wszystko działało. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 12
  • 0

eSIM na Oppo Watch jak na TicWatch Pro?

Film na YT to porównanie Huawei GT2e z TicWatch Pro LTE [(4471) TicWatch Pro 4G/LTE vs Huawei Watch GT2e - YouTube]. Ponieważ wersja TWP "się zgadza" to zadałem pytanie do autora i ten odpisał. Wiem mało szczegółów co do taryfy i czasu testu, ale operator się zgadza.

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 12
  • 0

eSIM na Oppo Watch jak na TicWatch Pro?

@BrakSlow @smoku 

No i tragedia! Nie bardzo wiem z jakiej usługi korzysta kolega, ale niestety potwierdza tylko najczarniejszy scenariusz:

PPRBC_0-1627929156287.png

Mam nadzieję że UOKiK rozprawi się z OPL do końca wakacji...


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 73
  • 0

eSIM na Oppo Watch jak na TicWatch Pro?

@PPRBC 
Zaproś może kolegę do tego wątku i do mojego też możesz - razem będzie weselej.

 

Jesteśmy na blackliście urządzeń "niewspieranych" po numerach IMEI. To działanie ma w założeniu bronić interesów firm z podpisanymi umowami dystrybucyjnymi (Apple czy Samsung). Oczywiście tego nie udowodnimy wprost, ale pośrednio. TWP spełnia wszystkie wytyczne regulaminowe ORANGE, aby móc mieć świadczone usługi w pełnym zakresie. 

Mnie Orange nie odpisał nic pod tym, jak im napisałem oficjalnie, że to co mi odpiszą poleci do UOKiK. Nikt z Orange z działu technicznego nie chce podkładać się wypowiedzią na tym poziomie, bo sprawa jest biznesowa, a nie techniczna. To kolejny pośredni dowód działań skierowanych przeciwko konkurencji, która "nie wspierają finansowo Orange". 

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 12
  • 0

eSIM na Oppo Watch jak na TicWatch Pro?

@smoku  a Ty używasz Karta eSIM czy Ekstra karta eSIM?