Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

brak transmisji danych po aktualizacji androida do 6.0.1 - Samsung A5 (2016)

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

brak transmisji danych po aktualizacji androida do 6.0.1 - Samsung A5 (2016)

Jeśli ustawienia na sms nie działają, trzeba punkty dostępu ustawić ręcznie. W wątku były podawane ustawienia.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

brak transmisji danych po aktualizacji androida do 6.0.1 - Samsung A5 (2016)

Sprawa wygląda tak: przez tydzień mmsy działały na ustawieniach domyślnych. Dziś bez przyczyny przestały się wysyłać mimo tego że nic nie ruszałem od soboty... i komunikat: sieć nie obsługuję formatu mms. Czy jakoś tak. No to wbijam ustawienia ręcznie tak jak na forum podane... i również to samo... nie działają żadne... czy ktoś też taki śmieszny przypadek miał?  🙂

Anonim

Nie dotyczy

brak transmisji danych po aktualizacji androida do 6.0.1 - Samsung A5 (2016)

@Nitrouss Chyba ty jedyny masz taki problem z jakiego kraju został sprowadzony telefon ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

brak transmisji danych po aktualizacji androida do 6.0.1 - Samsung A5 (2016)

Z Anglii... Adres na fakturze angielski, na plecach telefonu napis: SM-A510F Samsung, Yateley, GU46 6GG, UK.

Anonim

Nie dotyczy

brak transmisji danych po aktualizacji androida do 6.0.1 - Samsung A5 (2016)

@NitroussI wszystko jasne ten telefon nie będzie działał w Polsce.Nic z nim nie zrobisz.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

brak transmisji danych po aktualizacji androida do 6.0.1 - Samsung A5 (2016)

Kolega ma rację, miałem ten sam problem i po zmianie ustawień zgodnie z sugestią zaskoczyło. Dodam, że BOK Orange nie poradził sobie z tematem ....


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

brak transmisji danych po aktualizacji androida do 6.0.1 - Samsung A5 (2016)

Martin , człowieku! Życie mi uratowała:D nikt nie wiedział jak pomóc. Dzięki chłopie!

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

brak transmisji danych po aktualizacji androida do 6.0.1 - Samsung A5 (2016)

Martin a masz pomysł jak po aktualizacji tego ustrojstwa sprawić by raporty sms/mms pojawiały się? mam ustawione w ustawieniach a nie dochodzą. W salonie ani na infolinii nic nie wiedza. Przed aktualizacja było wszystko ok.Pomocy...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

brak transmisji danych po aktualizacji androida do 6.0.1 - Samsung A5 (2016)

kilka pomysłów:
1) spróbuj odhaczyć opcję - wyślij po 1 sms/mms, włącz z powrotem
2) dalej warto wykonać test krzyżowy - czy karta sim po przełożeniu do innego aparatu też ma takie problemy?
3) zmiana aplikacji do wiadomości sms (jeśli masz kilka, jeśli nie - przetestowanie na nowej ze sklepu google play)

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

brak transmisji danych po aktualizacji androida do 6.0.1 - Samsung A5 (2016)

Mam abonament firmowy w Orange I telefonsamsung A5 2017 męża wzięty z abonamentem sieci Play, używałam telefonu od początku z kartą Orange i wszystko było ok aż do momentu wyjazdu za granicę, We Włoszech wszystko działało idealnie Internet i połączenia we Francji zaczęły się problemy z lte/3g, nie miałam Internetu zawsze i nie mogłam wykonywać połączeń raz działało raz nie, po powrocie do Polski i wymianie karty Orange z moim numerem problem nie zniknął, teraz zupełnie przy włączonym lte/3g nie mam Internetu i nie mogę wykonywać połączeń, dzwoniąc do kogoś po prostu nie łączy cisza jest, Kiedy mam włączony tylko 2g wszystko działa dobrze ; sprawdzając kod wpisując w tel *123*# czy przy 2g czy przy lte/3g wyskakuje info problem z połączeniem bądź błędny kod MMi; wg zalecennp. Martina 😄 zmienilam apn na internet i protokół na ipv4/ipv6 niby jest LTE pojawia się ale muli nie działa dalej LTE izadzwonic ani wysłać sms tez nie moge? jakiś pomysł jeszcze?