Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zegarek do dzwonienia


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Zegarek do dzwonienia

Uszanowanie drodzy użytkownicy. 

Moje dzieci chcą mnie trochę uszczęśliwić na siłę kupując mi telefon. Owszem jako senior używam komputera, natomiast urządzenie przenośne które trzeba dodatkowo nosić jest kłopotliwe. 

Zauważyłem na stronie zegarki z funkcją dzwonienia. Z racji, że noszę zegarek, to dumam czy jest to dobre rozwiązanie. Czy ktoś z szanownych użytkowników używa zegarka do dzwonienia i co myślicie na ten temat?

Będę zobowiązany jak ktoś pochyli się nad moimi rozważaniami.

Łączę pozdrowienia dla czytelników,

Stanisław

4 ODPOW. 4

Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2448
  • 10140
  • 91

Zegarek do dzwonienia

Cześć @srodecki 

Ja osobiście nie posiadam smartwatcha z funkcją rozmowy,dzwonienia. Przesyłam ci artykuł na temat Jaki smartwatch z funkcją rozmowy kupić? https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/smartwatch-z-funkcja-rozmowy-i-sms

Tutaj masz w tym linku artykuł Orange Smartwatche męskie – poznaj kilka eleganckich i sportowych modeli https://www.orange.pl/poradnik/smartfony-i-inne-urzadzenia/smartwatche-meskie-poznaj-kilka-elegancki...

Tutaj w sklepie Orange masz dostępne różne smartwatche https://www.orange.pl/esklep/smartwatche-i-smartbandy?market=B2B

Zerknij do tych artykułów

Może ten artykuły okażą Ci się przydatny co do wyboru smartwatcha 🙂

Pozdrawiam 🙂 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 664
  • 18

Zegarek do dzwonienia

Korzystam z apple watcha i glownie sluzy mi do odbierania smsow i powiadomien z aplikacji. Raz czy dwa zdarzylo mi sie rozmawiac przez niego, ale odbywa sie to przez glosnik i nie jest zbyt komfortowe, a na pewno nie daje prywatnosci.

wybierajac konkretny model, zwroc uwage na sposob konfiguracji karty sim. Wiekszosc zegarkow musi byc sparowana ze smartfonem podczas konfiguracji. Np apple watche najlepiej z iphonem, ale nowe galaxy watche z androidem.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18809
  • 53882
  • 739

Zegarek do dzwonienia

@srodecki dodam jeszcze, że obecne zegarki dodzwonienia używają karty eSIM, więc jeśli masz telefon w ofercie na kartę, to możecbyć problem, bo w tej ofercie może być tylko standardowa SIM lub tylko eSIM. W abonamencie lub FLEX może być dodatkową karta eSIM.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 437
  • 1

Zegarek do dzwonienia

W zasadzie wszyscy u mnie w rodzince mają Apple Watch eSIM.

Jeśli po taniości - Apple Watch SE. Moja żona używa w większości zegarka, bo tak jest jej w pracy wygodnie. Bateria wytrzymuje co najmniej pełną dobę z włączoną eSIM. Ładowanie trwa bardzo krótko. Te zegarki są o tyle dobre, że można dzwonić, sms-ować (nie ma klawiatury, a pisanie odbywa się przez dyktowanie treści). To samo z komunikatorami. Jeśli dodatkowo ma się telefon Apple, to zegarek w pobliżu telefonu korzysta z jego zasięgów (LTE). Dopiero po oddaleniu poza zasięg BT, działa samodzielnie.

Przy czym od razu daj sobie spokój z Samsungiem. Ten nie jest w stanie przetrwać 12h na jednym naładowaniu. Bez względu na model. Testowałem 4 różne modele i każdy zachowywał się tak samo. Szkoda pieniędzy. Jeśli już, to z doświadczenia wiem, że tylko Apple Watch.

No i fakt - eSIM dostępny jest dla wszystkich planów taryfowych Orange, ale tylko abonamentowych.

 

Na pewno, jeśli mędzy Cię używanie telefonu, to zegarek z eSIM będzie najlepszym rozwiązaniem. Zwłaszcza, że korzystasz z zegarka na co dzień, jak przypuszczam - tradycyjnego. Choć na co dzień sporo korzystam z telefonu, wciąż większość czynności wykonuję na notebooku. Przyznam, że osobiście mam małą gablotkę zegarków, w większości automatycznych, a mimo tego po zakupie Apple Watch Ultra większość z nich leży nieużywana...