Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 14, Recenzent
  • 9
  • 0
  • 1

Zaplanować SMSa

Mam Samsunga A20e 

Często korzystałem z opcji zaplanuj SMSa na np. następny dzień. W tym modelu nie potrafię tego zrobić. Proszę o informację.

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz

Rozwiązanie:
Poziom 14, Recenzent
  • 9
  • 0
  • 1

Zaplanować SMSa

[ Edytowane ]

Po kolejnej aktualisacji oprogramowania chciałem  wysłać mms i dodać plik i oto co znalazłem 🤔🙂

20190815_131357.jpg

0 Lubię to
Odpowiedz

Wszystkie odpowiedzi:
Poziom 31, Ekspert
  • 2472
  • 2162
  • 98

Zaplanować SMSa

@Piotr-61  może ten artykuł pomoże > jak-wyslac-zaplanowana-wiadomosc-sms-na-androidzie.

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna. Oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Mrugający

Poziom 14, Recenzent
  • 9
  • 0
  • 1

Zaplanować SMSa

Czy ściągnięcie nowej aplikacji jest dobrym rozwiązaniem potem kolejne aktualizacje hmm ??? 

Pozdrawiam 🙂

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 31, Ekspert
  • 2472
  • 2162
  • 98

Zaplanować SMSa

@Piotr-61  decyzja należy do ciebie, aktualizacje nie są takie złe, lepiej jak ta opcja co chcesz jest w telefonie, ale nie zawsze tak bywa Emotikon: Mrugający

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna. Oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Mrugający

Poziom 14, Recenzent
  • 9
  • 0
  • 1

Zaplanować SMSa

No cóż - spodziewałem się pomocy a nie dyskusji 

Dzięki i pozdrawiam 🙂

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 31, Ekspert
  • 2472
  • 2162
  • 98

Zaplanować SMSa

@Piotr-61napisał(-a)

No cóż - spodziewałem się pomocy a nie dyskusji 

Dzięki i pozdrawiam 🙂

Przecież w linku masz rozwiązanie, ba w Google Play sporo aplikacji tego typu jest, jakiej pomocy oczekujesz jeszcze, mam zainstalować ci aplikacje, czy testować te ze sklepu Google Play...

Poziom 39, Guru ****
  • 24054
  • 12229
  • 1117

Zaplanować SMSa

[ Edytowane ]

A jakiej pomocy oczekujesz? Jeśli domyślna aplikacja nie ma takiej funkcji, to na forum Orange nikt nie przepisze kodu tej aplikacji i jej nie doda zdalnie na Twój telefon.

Masz światłowód z Orange, multiroom oraz tv z android tv lub xiaomi mi box S? 3xTAK -> zapisz się na testy -> tutaj -.
Pracuję w Orange
  • 78
  • 144
  • 12

Zaplanować SMSa

[ Edytowane ]

Nawet nie widziałam, że jest taka możliwość...jak bardzo ułatwi mi to życie !Serce

Poziom 14, Recenzent
  • 9
  • 0
  • 1

Zaplanować SMSa

[ Edytowane ]

Po kolejnej aktualisacji oprogramowania chciałem  wysłać mms i dodać plik i oto co znalazłem 🤔🙂

20190815_131357.jpg

0 Lubię to
Odpowiedz
Highlighted
Poziom 14, Recenzent
  • 9
  • 0
  • 1

Zaplanować SMSa

Następne zdjęcie

20190815_131228.jpg
0 Lubię to