Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zablokowalem karte Sim pomocy


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Zablokowalem karte Sim pomocy

wpisalem 3x zle pin(problem co sobote)

Wpisuje PUk

wpisz Pin1(???)

Wpisuje swoj pin potwierdzam i nic

wpisuje pozostałe cyferki z karty sim potwierdzam tez nic

Da się to odblokować czy mam iść gdzie indziej gdyz jestem na skraju załamania nerwowego z orange

2 ODPOW. 2

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Zablokowalem karte Sim pomocy

Jeśli dobrze zrozumiałem pomyliłeś się trzykrotnie podając błędny PIN karty SIM. Telefon zablokował PIN i poprosił o kod PUK. Zmiana nie kończy się powodzeniem.

Najprawdopodobniej dzieje się tak, ponieważ wprowadzasz błędny kod PUK. Przede wszystkim - ostrożnie, bo po 10-krotnym błędnym podaniu PUK karta zostanie zablokowana na stałe i będzie trzeba ją wymienić.

Skąd przepisujesz PUK? To NIE jest numer nadrukowany na karcie SIM. Kod PUK znajdziesz na liście dołączonym do karty SIM i jest podpisany właśnie PUK.

Jeśli nie masz już tej kartki, a masz konto Mój Orange to zaloguj się na www.orange.pl/mojorange - tam też znajdziesz kod. Jeśli tego też nie masz to pozostaje kontakt z infolinią.

btw, działanie blokowania i odblokowania karty SIM to mechanizm telefonu, a nie operatora, więc w każdej sieci działa tak samo...

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Zablokowalem karte Sim pomocy

Ustal sobie najpierw 4cyfry, które mają być nowym kodem pin. Przejdź do zakładki połączenia alarmowe i wpisz kombinację klawiszy:
**05*kodPUK*NowykodPIN*NowykodPIN#

np.: Twój PUK to 34118729, a wybrany przez ciebie PIN to 3422.
Aby odblokować kartę wpisz:
**05*34118729*3422*3422#.